7 inspirací pro život

JAK ZKVALITNIT VÁŠ ŽIVOT, PRÁCI I VZTAHY

7- dílný on-line seriál od českých i světových inspirativních osobností

tipy, doporučení a praktická cvičení pro váš radostný život

Život je nekonečným zdrojem inspirace: jsme-li otevření nové zkušenosti, čerpat ji můžeme všude kolem nás. Od svých nejbližších přátel a rodiny, z moudrosti přírody a přirozenosti zvířat, v poučné historii i přítomném okamžiku. Výjimečně nadané lidské bytosti byly vždy mocným zdrojem inspirace pro své okolí .. stejně jako dnes učitelé Oslavy Života, kteří se rozhodli s vámi štědře sdílet své zkušenosti v on-line seriálu 7 inspirací pro život. Vydejte se na cestu skrze 7 čaker: přirozenost, potěšení, radost, lásku, sdílení, bytí, splynutí .. Do seriálu přispěli: Mahasatvaa Sarita, Alan Lowen, Monika Sičová, Aneta Končulová, John Hawken, Šárka Kmochová, London Faerie, Ruby May .. a mnozí další ..

Vstoupit do seriálu 7 inspirací pro život ZDARMA

   Jméno:
* Email:
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Registrací získáte 7 inspirací pro život7-dílný on-line seriál  ZDARMA, horké novinky o Oslavě Života, připravovaných akcích a bonusových programech, nabídky soutěží o dárky a zvýhodněné vstupenky.

Svou registrací se zařazujete do databáze Oslavy Života s.r.o. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odhlašovací odkaz.   Také nemáme rádi spam!

Ukázka ze seriálu 7 inspirací pro život

Andrew Barnes: Proč být ve vztahu?

Naše společnost věnuje vztahům hodně pozornosti. Mnoho lidí obětuje velkou část svého života hledáním toho ideálního partnera. Když jej konečně naleznou, svůj vztah posuzují a snaží se jej zdokonalit. Když pak vztah skončí máme tendenci utápět se v detailech, snažíme se zjistit, kde jsme udělali chybu a přísaháme si, že už ji nikdy nebudeme opakovat. Ale zeptali jste se někdy sami sebe proč vlastně chcete tolik být ve vztahu? Většina lidí je překvapena, že nad touto otázkou nikdy nepřemýšlela.

Vztahy jsou prostě součástí našich životů. Pro mnohé končí hledání odpovědi na tuto otázku tím, že prostě chtějí společnost/přítele/zpřízněnou duši. Nezáleží na tom, jaký vztah si vybereme – monogamii, polyamorii nebo nový typ partnerství založený na svobodě, nezávislosti a individualitě – nikdy se nedokážeme vyhnout našim vnitřním pocitům a opakujícím se zkušenostem reflexe, kterou vztahy přináší – odraz sebe sama v partnerovi. Tyto odrazy je nezbytné láskyplně přijmout a své pocity plně procítit. Vztahy zrcadlí naše nevědomé aspekty, které nechceme nebo nedokážeme vidět sami. Nehledě na typ vztahu, který si zvolíme, stejné bude vždy přitahováno stejným a díky své vibrační frekvenci si vždycky přitáhneme do života ….

Zaujal váš článek a chcete si přečíst více? Vstupte do seriálu 7 inspirací a celý článek vám ihned zašleme na váš email.

Vstoupit do seriálu 7 inspirací pro život ZDARMA

   Jméno:
* Email:
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
Jak lze vyléčit zranění mezi muži a ženami na této planetě? Poslechněte si rozhovor s Andrew Barnesem (v angličtině).