fbpx

BAREVNÝ VNITŘNÍ SVĚT

 

Pro Oslavu Života vedou Maok a Gabriela Dušková

Brno, 8. listopadu

 

  • Maok: hudba

  • Gabriela Dušková: řízená meditace, vědomé léčení

Nacházíme se na rozhraní dvou světů, dvou realit. Liší se od sebe frekvencí. Kdo přijal vnitřní vědomé rozhodnutí, že fáze pobývání v časoprostoru s nižšími vibracemi je završená, začne se posouvat do mnohem harmoničtější reality, kterou si ze svého středu tvoříme sami.

 

Přijďte si zažít barevný vnitřní svět, který zní tóny, zvuky a rytmy Země, stejně jako celého Vesmíru. Zažít stav vyšších vibrací, otevřenou komunikaci a napojení na vlastní vnitřní vedení, na nekonečně velikou duši.

 

„Jsme těmi, kdo přišli na planetu Zemi realizovat vlastní krásu, moudrost a bezpodmínečnou lásku.“ Gabriela Dušková

“A já ťa milujem, láskou Vesmírnou .. “ Maok

 

 

PRŮVODCI:

MAOK 
Maok je hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, ale hlavně člověk, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelý i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu….

 

Více o Maokovi zde http://oslavazivota.cz/pruvodci/maok/

 

GABRIELA-DUŠKOVÁ -Gabisoul_360x360-oslava-ziovta

GABRIELA DUŠKOVÁ 

Gabriela je lektorkou seminářů a léčitelkou. Prošla učením Drunvalo Melchizedeka ve Spojených Státech, od té doby vlastní certifikát na předávání pradávného učení v České republice a na Slovensku. Její semináře jsou zejména prožitkové. V jejich průběhu se účastníkům zvyšují vnitřní frekvence, startují sebeléčivé procesy a stavy rozšířeného vnímání. Vyvolané změny vedou do vnitřního klidu a k rozvzpomínání, kým ve skutečnosti jsme. Stabilizují stav jednoty a propojení.

 

Více o Gabriele zde  http://oslavazivota.cz/pruvodci/gabriela-duskova/

Datum a čas: sobota 8.listopadu 2014 od 18:30 do 20:30
Místo: Centrum Otevřená Zahrada, Údolní 33, Brno
Cena: 290 Kč