Andrew Barnes

Andrew Barnes je mezinárodně uznávaný kouč vztahů a tantrického milování, sexuolog, orgasmický průvodce, přednášející, bodyworker – sexuologický terapeut a autor knih „Heart of the Flower“ (Srdce květiny) a „Relationship Tantra“ (Tantrický vztah). Andrew je tvůrcem metody „Tantrické odZbrojení Těla“ a v posledních letech vedl kurzy této stále populárnější metody po celém světě.

 

Čerpá ze svých bohatých zkušeností od Tantry až po vědu a medicínu a přináší osobitý přístup k široké škále témat charakteristický přítomností a jasností. Z konceptuálního hlediska se zabývá těmito každodenními tématy: sexualita, vztahy, láska, komunikace, navyklé vzorce chování, povolání, zdraví a blahobyt. Citlivě sdílí své vhledy s vřelostí a někdy s nutnou dávkou humoru.

 

O svém přístupu Andrew říká: „Žít z našich srdcí, zapomenout vše, co si myslíme, že víme, a oslavovat přirozenost našich těl a naši sexualitu beze studu je naším prvotním právem. Je to začátek pravdivé cesty ke svobodě, pozvednutí vědomí a poodhalení roušky společenských dogmat, která nás uvězňují v omezeném vnímání zkušeností a potěšení.“

AKTUÁLNÍ AKCE ANDREWA BARNESE

Více o Andrewovi a jeho práci najdete na www.awakeningwithin.com.au a www.andrewbarnes.cz

JIŽ PROBĚHLÉ AKCE ANDREWA

SILVESTROVSKÁ OSLAVA ŽIVOTA 2014-2015