fbpx
 

CESTA TANČÍCÍHO SRDCE

OTEVŘENÝ VÍKEND

CESTA TANČÍCÍHO SRDCE – OTEVŘENÝ VÍKEND

 s GUY BARRINGTON, 21-22.10.2017, PRAHA

„Společně vytvoříme vědomou tančící komunitu, obohacující a vyživující prostředí, ve kterém se odehraje transformace a kde naše skrytá láska a tvořivost bez úsilí rozkvete. Spolu se budeme učit, jak si toto úžasné plynutí přenést do každodenního života a do našich vztahů.  Cesta Tance nás podpoří, abychom byli schopni ukotvit a opravdu žít hluboké tužby a vize našeho srdce.  To se pak projeví ve velmi vytříbeném vyladění našich projevů a prohloubení a pročištění našich vztahů.“ Guy Barrington

CESTA TANČÍCÍHO SRDCE – OTEVŘENÝ VÍKEND

Vítán je úplně každý, nezáleží na tom, jaké zkušenosti s tancem máš. Guy tě jednoduše a pevně provede intenzivní, extaticky unášející taneční vlnou. Doprovodí tě široký repertoár úžasné muziky, jež tě inspiruje k pohybům procítěných z hloubi duše a vyjadřujícím tvou samotnou podstatu.

Můžete se zúčastnit víkendu jako celku, zároveň je možné i přijít i na každý den zvlášť nebo se zúčastnit pouze večerní párty.

Mezi tanečními bloky bude dostatek času, abychom si došli společně na jídlo nebo si v klidu odpočali. Stravu a ubytování si zajišťuje každý individuálně.

Cesta Tance je oslavou života skrze tanec a spojení s ostatními i se sebou. Posílí náš pocit pohody a dotkne se a osvěží ty hluboké části našeho těla, mysli a srdce, tak abychom se cítili víc zaktivováni a inspirováni milovat, tvořit a užívat si náš dar Života.

toto3     PROGRAM TANEČNÍHO VÍKENDUtoto2

SOBOTA

V tomto tanci čerpáme životní sílu, abychom byli schopni v každodenním životě vědomě udržovat kreativní spojení se srdcem a jeho sny.

Jde o znovu-zažehnutí naší vášně pro život, znovu-spojení s přírodními silami, které jsou na pozadí naší existence a jejich navrácení do našeho vědomí.

9:30 – 12:00  SÍLA

Za zvuků extatické hudby, beatů a chrastidel a hlubokého dechu se znovu napojíme na svou sílu, svůj zdroj životní vitality.

15:00 – 17:30  VÁŠEŇ

Objevíme a oslavíme svou vášeň, svou chuť žít a oslavovat a cítit a milovat, svou motivaci k tvoření a bytí na této zemi.

SOBOTA VEČER

19:00 -23:00  VEČERNÍ PÁRTY – RADOST

Znovu a znovu je dokazováno, že v tanci stimulujeme hormony radosti a štěstí. Celé tělo ožívá, naše buňky jsou osvěženy a vyživeny, naše emoce uzdravovány. Přijďte se s námi prostě a jednoduše radovat!

DJ Colibri rozjede set hudby, která tě inspiruje, obohatí, vzbudí v tobě euforii a propojí tě s tím hlubokým tančícím zázrakem, kterým jsi.

Tato párty nás zve být vším, čím jsme, slavit společně s ostatními náš život plný radosti.

NEDĚLE

Cesta Tance je připomenutím naslouchat našemu vnitřnímu vedení, žít inspirováni moudrostí našeho srdce. Srdce je pramenem, ze kterého čerpáme hojnost pro naše vztahy i sílu k pravému sebevyjádření. Čerpáme-li ze srdce, můžeme svobodně tvořit a užívat si náš dar Života.

10:30 – 13:00  TVOŘIVOST

Tento tanec nás propojí s životní sílou v našem nitru, s hlubokým porozuměním a naší osobní vizí. Tančíme se zaměřením, záměrem a odevzdáním, abychom hojně manifestovali tyto rozvíjející se kvality ve prospěch všech oblastí našich životů. Rozpoznáme a opustíme překážky a bariéry naší vize a našich snů.

14:30 – 17:00  OSLAVA

Oslava života skrze tanec a propojení. Posílí náš pocit pohody a dotkne se a osvěží ty hluboké části našeho těla, mysli a srdce, tak abychom se cítili víc zaktivováni a inspirováni milovat, tvořit a užívat si naše dary.

GUY BARRINGTON – O MNĚ

Guy Barrington je dlouhodobě nejoblíbenějším průvodcem na festivalech Oslava Života, pro jedinečnou kombinaci silného spojení se spiritualitou a uzemnění v těle. Guy v České republice a mnoha dalších zemích Evropy vede výcvik pro Tvůrce a facilitátory, inspiruje a vede k otevřenosti, lásce, porozumění a akci.

Již 15 let jsem jsem tanečním průvodcem. Studoval jsem šamanismus, práci se sny, s posvátnou sexualitou, meditaci, léčení, práci s vnitřním dítětem, vyjednávací a komunikační dovednosti, mytologii, tvůrčí procesy, jsem učitelem Biodanzy.

Také jsem otcem na plný úvazek v nepřetržitém výcviku Umění rodičovství. Jsem věčným studentem umění Lásky a ochotně jdu cestou vědomého, probuzeného žití vztahů.

ÚČASTNÍCI TANEČNÍCH WORKSHOPŮ S GUYEM ŘÍKAJÍ…

„RITUÁLY S GUYEM VE MĚ PROHLOUBILY DŮVĚRU V SÁM SEBE, VÍCE MĚ PROPOJILY S OSTATNÍMI LIDMI. A S MÝM VNITŘNÍM DÍTĚTEM SKRZE MOJE SRDCE.“

Pavel, účastník worshopu

„VÍKEND S GUYEM BYL TRANSFORMAČNÍ. OTEVŘEL MI SRDCE A UKÁZAL, CO JE TO ŽÍT. DĚKUJI.“

Účastník workshopu

MÍSTO KONÁNÍ

V srdci Vinohrad, pár minut od Václavského náměstí, uprostřed zeleně starých stromů, se nacházejí výjimečné prostory Taiji Akademie.

logo2

Polská 2400/1a, 120 00 Praha 2, (3. patro budovy TJ Sokol Vinohrady)

Do Akademie se dostanete z metra Nám. Míru, okolo Národního domu Slezskou ulicí k Vinohradskému pavilónu. Zde odbočíte vlevo dolů přes Vinohradskou třídu. Na kopci před vámi na okraji parku uvidíte budovu Sokola, ve které se nacházíme. Nebo můžete využít tramvaj č. 11, zastávka Vinohradská tržnice.

CENA A PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se zúčastnit víkendu jako celku, zároveň je možné i přijít i na každý den zvlášť nebo se zúčastnit pouze večerní párty.

Mezi tanečními bloky bude dostatek času, abychom si došli společně na jídlo nebo si v klidu odpočali. Stravu a ubytování si zajišťuje každý individuálně.

.

KAPACITA JE ZCELA ZAPLNĚNA! V TUTO CHVÍLI REGISTRUJEME POUZE NÁHRADNÍKY!

SOBOTA

SÍLA A VÁŠEŇ

900,-Kč

NEDĚLE

TVOŘIVOST A OSLAVA

900,-Kč

VEČERNÍ PÁRTY

PLNÁ RADOSTI

400,-Kč

CELÝ VÍKEND

+ VEČERNÍ PÁRTY ZDARMA!

1 800,-Kč

Registrací souhlasíte se Smluvními podmínkami