fbpx
 

CESTA ŽIVOTEM

HLEDAT..NAJÍT..PUSTIT

CESTA ŽIVOTEM

HLEDAT…NAJÍT…PUSTIT

 

4. – 7. října 2018, Hotel Kouty, Ledeč nad Sázavou

Vydáme se na čtyřdenní cestu sebepoznání a rozšíření uvědomění, že každý životní příběh je jedinečný a inspirující, a každá událost v něm je důležitá. Společně nahlédneme na klíčové etapy našich životů a zmapujeme jejich význam pro náš růst.

 

Budeme mluvit, mlčet, meditovat, tančit na živou hudbu, hrát, malovat, chodit přírodou, tvořit, sdílet a učit se být smysluplnou součástí vyššího celku….

Nebude chybět chůze přes žhavé uhlí a tranzovní tanec.

Je svoboda, radost a tvořivost naše přirozenost nebo jen vzpomínka na dětství?

Přijměte výzvu vydat se na cestu nitrem v duchu HLEDAT, NAJÍT A PUSTIT…

PRŮVODCI

JITKA VODŇANSKÁ

Jitka Vodňanská je psycholožka, psychoterapeutka, supervizorka ,cestovatelka a již téměř 30 let věnuje meditaci vipassaná – meditaci vhledu. Meditaci i učí. Spolupracovala se ctihodným Ashinem Ottamou – mnichem českého původu a 10 let se ctihodným Sujivou – malajským buddhistickýmm mnichem.

Od roku  2000 jezdí každý rok na 2-4 měsíční  meditační retreaty do asijských klášterů – Barma, Malajsie,Borneo,Thajsko, Nepál,Srí Lanka,Vietnam,Laos.

Praktikovala pod vedením řady zkušených  meditačních učitelů – ctihodného U Pandity, U Janaky, Sujivy,U Vansy, U-Tenjaynii, Pemasiriho Jottiky, Steva Armstronga a dalších.

ZDENĚK VILÍMEK

Zdeněk Vilímek – lektor v pedagogicko-sociální práci i firemním sektoru, hudebník (didgeridoo, kytara, zpěv, bubny, koncovka, perkuse), speciální pedagog pracující s rodinným příběhem lidí se zdravotním postižením a pořadatel benefičních akcí. Na jihovýchodní Moravě, kde žije s rodinou, založil komunitní centrum v přírodě pro lidi s mentálním postižením. Má rád společnost i samotu, hudbu i ticho, techniku i umění, dynamiku i klid. Život je pro něj výzvou k hravému vývoji i tichému zastavení.

HONZA DOLEŽAL

Honza Doležal – bubeník, perkusista a multiinstrumentalista s vlastním přístupem a pojetím tvorby zvuku a rytmů. Více než 20 let praxe s hudbou všech žánrů a stylů.

„Začínal jsem asi v 6 letech na klarinet a klavír. Pak asi v 16 letech jsem začal s bicími a perkusemi. Od prvních kroků jsem tyto nástroje řešil samoučnou cestou. Inspirací je pro mě zvuk a vnitřní tektonika skladby.Spolupracoval jsem s více než 60 interprety z ČR i zahraničí.“

Momentálně si hraji s bicími a perkusemi ve 4 hudebních uskupeních.

Od popu až po alternativu, ethno a worldmusic..

Experimentuji se zvukem jak v akustických formách, tak i v elektronických.

MARTIN KONEČNÝ

Martin Konečný je nezávislým konzultantem a specializuje se na oblast vyjednávání a situačního leadershipu. Dlouhodobě spolupracuje s top manažery, klíčovými zaměstnanci a talenty českých i nadnárodních společností. Ve své lektorské a koučovací profesi navazuje na dlouholeté praktické zkušenosti z oblasti obchodu, account managementu a řízení týmů.

Je instruktorem Firewalkingu, vlastní britskou licenci a certifikaci F.I.R.E. institute – Firewalk institute for research and education.

Prošel řadou dalších výcviků: Výcvik v mediaci a řešení konfliktů (Asociace Mediátorů České Republiky), Výcvik v koučování (Radvan Bahbouh), Výcvik ve skupinové psychoterapii (SUR), Výcviky a certifikační kurzy se zaměřením na týmové koučování a práci se skupinou dle POP, Sociomapování, Situační leadership, Krizová intervence.

CENA ZA WORKSHOP

Cena za seminář je 3.860 Kč ( 4 lektoři, 4 báječné dny plné prožitků) + ubytování na pokoji s příslušenstvím a vegetariánská plná penze – 2.100 Kč.

Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.

Přijměte výzvu vydat se na cestu nitrem v duchu HLEDAT, NAJÍT A PUSTIT…