CESTA TANČÍCÍHO SRDCE

MODERNÍ ŠKOLA MYSTÉRIÍ A FACILITÁTORSKÝ VÝCVIK

CESTA TANČÍCÍHO SRDCE

MODERNÍ ŠKOLA MYSTÉRIA A FACILITÁTORSKÉHO VÝCVIKU

DVOULETÝ VÝCVIK ( ÚNOR 2018 – PROSINEC 2019) vedený GUYEM BARRINGTONEM

 

CLICK HERE FOR ENGLISH VERSION

DSC_0088

Cesta Tančícího Srdce je jedinečně vytvořená škola, která nachází dokonalou rovnováhu mezi vnitřní prací sebepoznání a tvůrčím vyjádřením ve vnějším světě.

Je to spojení Školy Mystérií, ve které se prozkoumává autentická přirozenost našeho lidského bytí a Facilitátorského Výcviku, který inspiruje, povzbuzuje a aktivuje nás k naplnění našich snů, vizí, tužeb a potenciálů Života.

 

Vstupem do této Školy/Výcviku jste zváni k příležitosti dovolit svému autentickému Já protančit se každou buňkou, každou myšlenkou, pocitem a představou k tomu, abyste se dostali do plné přítomnosti a trvale v ní zůstávali. Abyste byli opravdoví ve všech způsobech Bytí, žití, vztahů, vyjádření, komunikace…

 CESTA TANČÍCÍHO SRDCE

Základní technikou Cesty Tančícího Srdce je TANEC. Tanec umožňuje ukotvení a integraci získaného účení/“rozvzpomínání“.

Skrze tanec budeme schopni skutečně uchopit esenciální, hluboké významy poznání.

Zároveň na naší cestě využijeme mnohé další techniky:

ŠAMANSKÉ TECHNIKY

ŠAMANSKÉ TECHNIKY


TANTRICKÉ TECHNIKY

TANTRICKÉ TECHNIKY


CEREMONIE A RITUÁLY

CEREMONIE A RITUÁLY


PRÁCE S VIZÍ

PRÁCE S VIZÍ


MEDITAČNÍ TECHNIKY

MEDITAČNÍ TECHNIKY


SDÍLENÍ OD SRDCE

SDÍLENÍ OD SRDCE


PRÁCE S VNITŘNÍM DÍTĚTEM

PRÁCE S VNITŘNÍM DÍTĚTEM


TVOŘIVÉ SEBEVYJÁDŘENÍ

TVOŘIVÉ SEBEVYJÁDŘENÍ


A mnohé další. Důraz je také kladen na relaxaci, integraci, na strávení „potravy“ pro naši Duši, Srdce, Tělo, na dostatek času na reflektování a harmonizování toho, co v sobě probouzíme, a na uvědomování si sama sebe a přirozenosti Reality.“

FORMA A STRUKTURA VÝCVIKU

ŠKOLA/VÝCVIK je dvouletá cesta, s možností pokračovat třetím rokem jako nabídkou pro větší zdokonalení a ujasnění vašeho vlastního vyjádření CESTY TANČÍCÍHO SRDCE ve světě.

 

První rok je hlavně o posílení svého spojení se sebou samým, o poznání, léčení a čištění toho, co k vám už nepatří. Objevení a upevnění toho, co autenticky zůstává, o prozkoumávání všeho, co znamená být ještě naplno člověkem a žít svůj život v hojnosti.

 

Druhý rok pokračuje v připomínání vaší základní esence a síly a je zároveň vaším výcvikem v roli Facilitátora Stezky Tančícího Srdce („Dancing Heart Path Facilitator“)  a/nebo Životního Kouče Ohně Srdce. („Heart Fire Life Coach“).

Tyto dvě formy  jsou vám dány k praktikování vlastního probouzení přítomnosti srdce a tím i přispívání své vlastní komunitě i pro globální znovu-probuzení

Po ukončení deseti modulů výcviku budou následovat 3 supervizní setkání (konané o prodloužených víkendech, Čt-Ne, termíny budou upřesněny), v případě potřeby mohu následovat další supervizní individuální či skupinová setkání. Po jejich absolvování získáte certifikát, který vás bude opravňovat začít vlastní praxi jako Facilitátora Cesty Tančícího Srdce a/nebo Životního Kouče Ohně Srdce.

PŘEHLED TERMÍNŮ VÝCVIKU

Každý modul začíná první den večer a končí poslední den odpoledne.

23.2-25.2.2018 (pátek-neděle)

První víkend  je OTEVŘENÝ. To znamená, že se můžete přihlásit na tento víkend „na zkoušku“ a vidět/cítit, jestli se to pro vás „hodí“.

20.4-22.4.2018 (pátek-neděle)

06.6-10.6.2018 (středa-neděle)

19.10-23.9.2018 (středa-neděle)

29.11.-2.12.2018 (čtvrtek-neděle)

21.2-24.2.2019 (čtvrtek-neděle)

18.4-21.4.2019 (čtvrtek-neděle)

12.6-16.6.2019 (středa-neděle)

11.9-15.9.2019 (středa-neděle)

28.11.-1.12.2019 (čtvrtek-neděle)

GUY BARRINGTON – O MNĚ

16299006_10210891060967857_8861759502158181917_n

Cesta Tančícího Srdce je objevná cesta, odhalující vaši přítomnost a potenciál. Moje role jako Iniciátora tohoto procesu je být vaším průvodcem a připomínkou, povzbuzovat a podporovat vás v tomto velkolepém znovu-objevování, v tomto otevírání se do své nejhlubší Autenticity, pozvání čelit všemu, co k vám už nepatří, obejmout a oslavit vše, co chce tančit z plnosti Vás samých.

Jsem průzkumník vnitřní Moudrosti-Radosti-Lásky a věčný Student a Oslavovatel Života. Jsem vyškolen v Léčení, Meditaci, Čhi Kungu, Šamanismu, Súfismu, Biodanze, Tanře, Tvořivém procesu… Pracuji jako Facilitátor Cesty Tančícího Srdce, Životní Kouč Ohně Srdce, Šamanského Kmenového Tance Srdce Kolibříka. Jsem také na plný úvazek otec mého báječného syna, a tolik jsem se naučil, učím a oslavuji díky Cestě Vědomého Rodičovství a Cestě Probouzení Vztahů.

V tuto chvíli sdílím tuto Cestu Tančícího Srdce ve Švédsku, Norsku, Dánsku, České republice, Severním a Jižním Irsku, Anglii, Francii, Kanadě a po celém světě díky přenosům po internetu a online Kurzům.

ÚČASTNÍCI TANEČNÍCH WORKSHOPŮ S GUYEM ŘÍKAJÍ…

„VÍKEND S GUYEM BYL TRANSFORMAČNÍ. OTEVŘEL MI SRDCE A UKÁZAL, CO JE TO ŽÍT. DĚKUJI.“

Účastník workshopu

„RITUÁLY S GUYEM VE MĚ PROHLOUBILY DŮVĚRU V SÁM SEBE, VÍCE MĚ PROPOJILY S OSTATNÍMI LIDMI. A S MÝM VNITŘNÍM DÍTĚTEM SKRZE MOJE SRDCE.“

Pavel, účastník worshopu

POSLECHNĚTE SI CO O TANEČNÍCH AKCÍCH S GUYEM ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI

UBYTUJE A HOSTÍ NÁS CENTRUM BUCHOV

257 07, POSTUPICE U BENEŠOVA

Stylová usedlost v osadě Buchov se nachází uprostřed polí a lesů v Kraji blanických rytířů mezi Benešovem a Vlašimí, na dohled od bájné hory Blaník. Usedlost je stará asi 200 let. V letech 2003 a 2008 byla rekonstruována a nyní slouží jako rodinné turistické ubytování a centrum pro pobytové akce zaměřené na osobní rozvoj.

CENA ZA VÝCVIK

Celková cena je 47.700 Kč za celý výcvik (32 dní).

Ubytování a strava se platí zvlášť.

Cena je rozdělena do tří plateb:

17.700 Kč při registraci
15.000 Kč v září 2018
15.000 Kč v květnu 2019
Pokud zaplatíte za celý dvouletý kurz najednou, cena je snížena na 43.000 Kč.
Dále je zde speciální sleva pro páry 3.000 Kč pro oba partnery.

 

SUPERVIZNÍ SETKÁNÍ JSOU PLACENA SAMOSTATNĚ, CENA JEDNOHO SKUPINOVÉHO SETKÁNÍ JE 3.800 KČ

UBYTOVÁNÍ A STRAVA

VEGETARIÁNSKÁ STRAVA – 330Kč/osobu/den

UBYTOVÁNÍ v pokoji – 350Kč/osobu/den

UBYTOVÁNÍ ve společné místnosti na matraci – 250Kč/osobu/den

Na pokojích jsou pohodlné postele s povlečením. K dispozici jsou 2-, 3- a 4-lůžkové pokoje.

Při ubytování ve společné místnosti je k dispozici 6 až 8 matrací s prostěradlem v jednom větším pokoji. Nutno si přivézt vlastní spacák.

PŘIHLÁSIT SE NA  CELÝ VÝCVIK

PŘIHLÁSIT SE NA VÝCVIK

PŘIHLÁSIT SE NA OTEVŘENÝ VÍKEND

„NA ZKOUŠKU“

První víkend  je OTEVŘENÝ. To znamená, že se můžete přihlásit na tento víkend „na zkoušku“ a vidět/cítit, jestli se to pro vás „hodí“.

Cena za víkend 3.000 Kč + ubytování a strava

PŘIHLÁSIT SE NA VÍKEND