fbpx

MOJE VIZE 2017

 

celodenní prožitkově-koučovací workshop

 se Šárkou Kmochovou

 

v neděli 15.ledna  od 10:00 do 18:00

Cítíte, že nový rok může znamenat významný osobní přerod?

Jste zvědaví, co vám nový rok přinese?

Tušíte, že je na čase některé činnosti opustit a vytvořit prostor pro nové?

Přejete si nasměrovat energii správným směrem?

Tento celodenní workshop je tu pro vás, abyste se propojili se svou osobní vizí 2017. Pomohu vám rozlišit vizi falešnou od té pravé. Připravila jsem pro vás prožitková a koučovací cvičení, výtvarné tvoření a rituály. S radostí vám pomohu se s vizí spojit, formulovat ji a deklarovat. Stane se tak vaší součástí a bude vás zevnitř provázet celý rok.

Na workshopu budeme:

 

LOUČIT SE S ROKEM 2016

 • zrekapitulujeme uplynulý rok
 • projdeme rituálem vděčnosti za všechny jeho dary
 • porozumíme lekcím, které nám přinesl
 • vezmeme si důležitá porozumění do nového roku

 

PRACOVAT S INSPIRACÍ PRO ROK 2017

 • propojíme se se svou podstatou, s tím kým jsme
 • opustíme představy jací bychom měli být
 • očistíme se od tlaků a očekávání okolí
 • zaktivovujeme touhu a snění
 • vizualizujeme si svá přání pro tento rok
 • zpracujeme vizi 2017 na papír
 • deklarujeme svou vizi 2017

 

Workshop je převážně prakticky zaměřený. Budeme pracovat individuálně, ve dvojicích nebo ve skupině s otázkami a koučovacími technikami. Také vám představím jednoduché koncepty, které se vize týkají a které jsou pro její tvorbu užitečné.

Pravá vize je v souladu s celou naší bytostí: zahrnuje tužby srdce, těla i mysli. Propojuje touhu našeho podvědomí, hlubokou inspiraci naší duše i vědomá přání. Proto budeme pracovat  prožitkově, abychom aktivovali všechna tato centra.

 

 

Součástí workshopu budou i meditativní, prožitková a pohybová cvičení nebo vizualizace.

 

 

Tento workshop je pro všechny – pro ty z vás, kdo dlouhodobě s vizemi pracujete a chcete si zpracovat vizi na tento rok nebo prohloubit vizi, kterou již máte. Je také pro vás, kdo si vizi budete zpracovávat úplně poprvé a učit se ní pracovat.

Workshop vede Šárka Kmochová

zakladatelka Oslavy Života, koučka, lektorka, organizátorka

Téma hledání vizí, plnění přání a hledání pracovní spokojenosti je pro mě živé od doby, kdy jsem opustila manažerské místo v korporaci a začala hledat a zkoušet dělat, co mě opravdu baví a naplňuje. Mám za sebou výcvik v koučování a stovky hodin individuálního koučinku, mnoho firemních školení jako lektor, desítky workshopů osobního rozvoje, které jsem zorganizovala pro zahraniční lektory. Pár vlastních workshopů, dva velké mezinárodní festivaly.

V roce 2016 jsem vedla několik workshopů pro tvorbu vize, a poprvé také roční cyklus ŽIJU.2016. Bylo to pravidelné setkávání pro 10 žen, které se ke svým vizím vracely a aktivovaly je po celý rok. Tento cyklus plánuji i v roce 2017.

 

Zažila jsem podnikání na vlastní pěst i ve dvou, týmovou i individuální práci. Spolupráci s kolegy, kamarády, s partnerem.

Něco z toho bylo a stále je nekonečným zdrojem energie, baví to mě i druhé. Jiné projekty dopadly tak nějak neutrálně, samy “vyšuměly”nebo skončily za dramatických okolností. Díky koučinku využívám nástroje, které mi pomáhají tříbit a uvědomovat si, co je to, do čeho má smysl věnovat energii a srdce, a také jak to udělat, abych z toho vyšla nabitá, nikoliv vyčerpaná. Učím se z chyb i úspěchů a baví mě sdílet techniky, které fungují, a šířit je dále mezi vás.

Cena workshopu je 1.200 Kč.

 

Maximální počet účastníků je 12.

 

 

Neděle 15.1. od 10:00 do 18:00

Divadlo Kampa, Praha 1 – Malá Strana

 

 

Vstupte do nového roku s čistou hlavou. 

 

Máme pro vás otázky od kouče:

 

„UZAVŘI STARÝ, PŘIVÍTEJ NOVÝ“