fbpx
 

DEVAKANT

HUDBA PRO PROBUZENÍ A POVZBUZENÍ VAŠÍ DUŠE

ZEMĚ A NEBE … HUDBA PRO PROBUZENÍ A POVZBUZENÍ VAŠÍ DUŠE

 

DEVAKANT

 

  8.června 2018, PRAHA

england-152143_960_720(For english scroll down)

Připravili jsme pro Vás jedinečný koncert!

 

Tento koncert bude sváteční hostinou, během které nám Devakant nabídne hudbu vycházející z duchovních tradic Indie, Tibetu, Japonska, Peru, starověkého Mexika i Evropy. Tato hudba se hluboce dotkne našich citů a naší duše, a pozve nás na radostnou cestu do našeho nitra, kde nám umožní hlubokou relaxaci a léčení našeho těla, mysli a duše. V této hloubce můžeme prožít ono posvátné niterné mystérium a uzdravit naše propojení s Matkou Zemí a jejími životodárnými silami. 

    Hudební nástroje z Asie, Evropy a Jižní Ameriky, bambusové flétny a tradiční šamanské hliněné nástroje, keltská harfa, basová flétna, tibetské mísy, zamponas, kalymba, housle, arménský duduk…a Dévakantův hlas nás jemně zavedou do krajiny našeho vnitřního rozkvětu.

Devakant je umělec – hudebník, zpěvák, sochař, malíř – který svou krásnou hudbou a sametovým hlasem dokáže vytvořit prostor ticha a meditace a dotknout se tak i naší duše. Miluje především flétny nejrůznějších typů, ale i mnohé další hudební nástroje a hlubokým, sametovým hlasem zpívá písně své i tradiční – především z Japonska, Tibetu a Indie.

.

Devakant pochází ze Spojených států, procestoval celý svět, pobýval na mnoha místech a v současné době žije v Chile, koncertuje však po celém světe. Pro svou hudbu, kterou sám skládá, čerpá inspiraci z mnoha duchovních tradic a kultur (gregoriánské chorály, klasická indická hudba, zenová hudba klášterů a tibetských chrámů, šamanské tradice centrální Ameriky atd.) a tak oživuje tradiční posvátnou hudbu mnoha různých kultur na světě.

Devakant se celý svůj život učil od těch nejlepších mistrů hudby i meditace po celém světě. Do umění meditativní hudby ho osobně zasvěcoval i Mistr Osho, v jehož domě Devakant mnoho let žil. Hudbu studoval v budhistických a zenových klášterech v Japonsku, v Himalájích v Tibetu i v mnoha posvátných oblastech Střední a Jižní Ameriky.

.

Devakant je umělec, který svým bytím, způsobem života i tvorbou překračuje hranice mezi formou a obsahem, mezi hmotou a duchem. Jsme nadšení, že v příštím roce opět zavítá do České republiky a že vás můžeme pozvat na chvíle silných prožitků, při kterých nás hudba přenese do různých kultur, ale především do hloubi našeho nitra.

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

8.června 2018, začátek koncertu 19:00, HLAHOL, PRAHA

Masarykovo nábřeží 16, 110 00 Praha 1

www.hlahol.cz

.

Devakant nechává splynout v jedno zvuk a ticho a tvoří tak prostor míru, harmonie a uvolnění.
Jeho hudba přímo vybízí k meditaci, léčení, relaxaci, práci s energií, ale i k čisté radosti a vděčnosti.

.

CENA A PŘIHLÁŠENÍ

Počet vstupenek je omezen a dán vyjímečností koncertu i prostoru!

.

V této písni vyznává Devakant lásku planetě Zemi.

Pokud máte možnost se na chvilku zastavit, poslechněte si ji a nechte ji na sebe působit…

.EARTH AND SKY…MUSIC FOR THE SOUL TO AWAKEN

 

DEVAKANT

 

  8.6. 2018, PRAHA

A feast of moving music from spiritual traditions in  India, Tibet, Japan, Peru,  Ancient Mexico, and Europe. Announcing the return of new life with the flowers of spring, and infinite limitless possibilities…Music which takes you on a deep and joyful inner journey, relaxing and healing the body, mind and soul,  experiencing  the sacred mystery within, and healing our connection with the Earth and its life-giving forces.

   Instruments from Asia, Europe, and South America:  Voice, Flutes of Bamboo and clay from shamanic traditions. Celtic Harp, Bass Flute, Tibetan Bowls.. Zamponas, Kalymba,Violin, and Armenian Duduk,  to take you into your own inner flowering…

Devakant is a mystic musician and artist, who has explored many pathways of inner experience and sacred tradition in the world.

.

His music includes Indian Classical Music, Gregorian chant, music of Zen monasteries and Tibetan Temples and shamanic traditions of Central and South America. It is ideal for meditation, healing and energy work, relaxation as well as for the pure enjoyment of its own beauty and depth. Devakant makes meditative concerts, events, workshops and gives individual sessions around the world.

.

As an artist, he creates sculptures in marble, alabaster, clay, bronze, among others. Also, his art includes paintings in oil and acrylic on canvas and drawings in carbon on paper. The pieces invoke a deep reverence and communion with Nature, particularly an honoring to Mother Earth. Devakant makes pieces of art to temples, meditation centers and parks in various parts of the world.

.

Date and place of the event

June 8th 2018, 19:00 , HLAHOL, PRAHA

Masarykovo nábřeží 16, 110 00 Praha 1

www.hlahol.cz

.

Through his music and art, Devakant creates deep moments of sound and silence taking people into a world of mystery within, a place of peace, harmony and well-being.

.

Price and Registration

TICKET PRICE FOR REGISTRATION AND PAYMENTS UP TO 5 June 400 Kč

Předprodej akce

MARKET PRICE FOR CONCERT TICKETS 480,- Kč

.

In this song Devakant sing about love of the planet Earth.

If you have the opportunity – stop for a moment, listen to it and let it work on you …

.