fbpx

DĚLÁM, CO MĚ BAVÍ: VIZE 2017

 

setkání z cyklu prožitkově-koučovacích večerů

 se Šárkou Kmochovou

 

16. února  od 17:30 do 21:30

“Vize bez akce je jako snění za bílého dne. Akce bez vize je noční můrou.” Japonské přísloví

„Bůh neobdarovává lidi sny, aniž by jim dal sílu je uskutečnit.“ neznámý autor

„Problémy světa nemohou vyřešit skeptikové a cynici, jejichž obzory jsou omezené viditelnou realitou. Potřebujeme muže a ženy, kteří dokážou snít o věcech, které nikdy nebyly.“John Fitzgerald Kennedy

Tento 4-hodinový seminář je tu pro vás, abyste se propojili se svou vizí 2017 a zpracovali si jí tak, aby vás provázela po celý rok. Pomohu vám rozlišit vizi falešnou od té pravé, která vám přinese skutečné uspokojení. Připravila jsem pro vás jednoduchá cvičení, jak se s vizí spojit, jak ji zformulovat a jak ji deklarovat.

Na workshopu budeme:

 

  • rekapitulovat uplynulý rok
  • pracovat s inspirací pro rok 2017
  • aktivovat touhu a snění
  • vizualizovat svá přání pro tento rok
  • zpracovávat vizi 2017 na papír
  • deklarovat vizi 2017

 

Workshop je převážně prakticky zaměřený. Budeme pracovat individuálně, ve dvojicích nebo ve skupině s otázkami a koučovacími technikami. Také vám představím jednoduché koncepty, které se vize týkají a které jsou pro její tvorbu užitečné.

 

Pravá vize je v souladu s celou naší bytostí: zahrnuje tužby srdce, těla i mysli. Propojuje touhu našeho podvědomí, hlubokou inspiraci naší duše i vědomá přání. Proto budeme pracovat  prožitkově, abychom aktivovali všechna tato centra.

Součástí workshopu budou i meditativní, prožitková a pohybová cvičení nebo vizualizace.

Tento workshop je pro všechny – pro ty z vás, kdo dlouhodobě s vizemi pracujete a chcete si zpracovat vizi na tento rok nebo prohloubit vizi, kterou již máte. Je také pro vás, kdo si vizi budete zpracovávat úplně poprvé a učit se ní pracovat.

Workshop vede Šárka Kmochová

zakladatelka Oslavy Života, koučka, lektorka, organizátorka

Téma vizí a pracovní spokojenosti mě zajímá od doby, kdy jsem opustila manažerské místo v korporaci a začala hledat to, co mě naplňuje. Mám za sebou výcvik v koučování a stovky hodin individuálního koučinku, mnoho firemních školení jako lektor, desítky workshopů osobního rozvoje, které jsem zorganizovala pro zahraniční lektory. Pár vlastních workshopů, dva velké mezinárodní festivaly.

Zažila jsem podnikání na vlastní pěst, s kamarádkou i partnerem, týmovou spolupráci. Něco z toho stále je nekonečným zdrojem energie. Jiné projekty dopadly  neutrálně, samy “vyšuměly”nebo skončily za dramatických okolností.

Díky koučinku využívám nástroje, které mi pomáhají tříbit a uvědomovat si, co je to, do čeho má smysl věnovat energii a srdce, a také jak to udělat, abych z toho vyšla nabitá, nikoliv vyčerpaná. Učím se z chyb i úspěchů a baví mě sdílet techniky, které fungují, a šířit je dále mezi vás.

V roce 2016 jsem vedla několik workshopů pro tvorbu vize, a poprvé také roční cyklus ŽIJU.2016. Bylo to pravidelné setkávání pro 10 aktivních lidí, kteří se ke svým vizím vraceli a aktivovali je po celý rok. Tento cyklus plánuji i v roce 2017.

Proč nejsme šťastní, i když se nám vize plní?

Znáte to?

Máme vizi, sen, přání. Makáme na tom, dotáhneme to do konce, ale štěstí se nedostaví. Co jsme udělali špatně?

Svou zkušenost jsem s vámi loni sdílela v tomto videu. Je to stále aktuální. Mrkněte na to.

Účastníci o workshopu říkají:

„Moc mi to pomohlo. Po předchozí krizi Kdo jsem já? Co chci vůbec v tomto životě? – teď jasně vidím odpovědi a hlavně pevně věřím, že se moje vize uskuteční.“

„Pevné, jemné, přesné, strukturované, důvěryhodné vedení.“

„Odcházím s vírou ve svou sílu a intuici. Mohu tvořit, měnit, harmonizovat bez urputnosti.“

„Oceňuji propojení vize a práce s tělem. Překvapila mě velikost mé vize. Odcházím s vírou v její uskutečnění.“

„Úžasné vedení, které z nás přirozenou cestou dostalo to nejhlubší, co v sobě máme.“

Cena workshopu je 350Kč.

 

 

Čtvrtek 16.2. od 17:30 do 21:30

Karlova 25, Praha 1

 

 

Vstupte do nového roku s čistou hlavou. 

 

Máme pro vás otázky od kouče:

 

„UZAVŘI STARÝ, PŘIVÍTEJ NOVÝ“