fbpx
 

DOBRODRUŽSTVÍ S ARCHETYPY

Archetypal Adventures

DOBRODRUŽSTVÍ S ARCHETYPY / ARCHETYPAL ADVENTURE

10-12. listopadu 2017, SAMMASATI Retreat Centrum

Rádi bychom Vás pozvali, abyste se k nám připojili na transformační víkend pro muže i ženy – Dobrodružství s Archetypy .

 

The workshop is conducted in English and translated into Czech.

CLICK HERE FOR ENGLISH VERSION

Archetypy můžeme popsat jako psychologické a energetické programy chování, přesvědčení a potenciálu, které běží a projevují se v každém z nás, a to neustále. Naše smyslové vnímání života a všech našich vztahů jsou projekcí toho, jak vědomě (nebo nevědomě) pracujeme s a skrze tyto programy.

Tento dynamický seminář představí a prozkoumá čtyři základní mužské a ženské archetypy:

 

Král/Královna, Bojovník/Matka, Kouzelník/Čarodějka, Milenec/Milenka.

Informace, cvičení a rituály nám pomohou lépe si uvědomit základy reality kterou prožíváme a podpoří nás v tom, abychom zpracovali a přetvořili jakékoliv omezující aspekty či projekce těchto archetypů v našem životě. Naučíme se porozumět a prakticky používat tyto principy a energie ve všech našich vztazích.

 

Společně nám tyto čtyři archetypy nabízejí způsob, jak se stát vědomějšími lidmi, být v posvátné službě světu a všem bytostem, které ho s námi sdílejí.

ARCHETYP KRÁLE/KRÁLOVNY

Je hybnou silou našeho života a je tím, co nás spojuje se Zdrojem, dovoluje nám být mostem a spojnicí mezi „Nebem a Zemí“, ukotvit v nás vědomí toho kdo jsme, proč jsme tady a pomáhá nám uvědomit si stav věcí kolem nás.

Archetyp Kouzelníka/Čarodějky

Je o práci s touto informací a o tom, jak ji používat v praxi účinným a vědomým způsobem, a přitom pracovat s celým spektrem naší matrixové reality, v souladu s přírodou. 

Archetyp Bojovníka/Matky

Nám pomáhá uvědomovat si, kdy je potřeba jednat a kdy zůstat pasivní. Dává nám disciplínu, soustředění a odvahu dělat těžká rozhodnutí, abychom se připravili a vydali se na cestu k úspěchu a naplnili celý svůj potenciál.

Archetyp Milence/Milenky

Nás propojuje se Životem, s naším tělem, srdcem, spojuje nás s ostatními lidmi a dává smysl celé naší pouti životem, přináší do ní jiskru, inspiraci, intimitu a radost. Je vstupní branou k tvoření a oslavě lásky ve všech jejích podobách a vyjádřeních.

O lektorovi

Jmenuji se Michael Rice a velice mě zajímá zkoumání a vyjádřování mého plného potenciálu v tomto životě. Rád podporuji ostatní v tom, aby dělali totéž.

Téměř 30 let pracuji jako architekt a stavitel, který používá v praxi posvátnou geometrii a zároveň již 20 let vytvářím transformační programy kterými provádím lidi po celém světě. Postupně jsem se díky tomuto všemu dozvěděl, že existují základní principy života a živých systémů, které osvobozují a uvolňují přirozený pohyb a kreativitu. Jsem nadšený když mohu s lidmi sdílet svoje chápání těchto principů informativním, praktickým, radostným a inspirativním způsobem.

Proto jsem vytvořil sérii dynamických a interaktivních workshopů, které představují velkou škálu témat a oblastí a jsou navržené a vypracované tak, aby pokrývaly široké spektrum lidského zájmu a chování. Všechna ta témata, která spolu můžeme prozkoumat,  jsou základními atributy naší osobní a kolektivní touhy být šťastnější a naplněnější v našem životě – ať už prostřednictvím našeho zdraví, našeho bohatství a našich vztahů, či dalších oblastí, které jsou pro nás důležité.

Program

Pátek večer

Představení se a sdílení v kruhu.

Sobota:

Dopoledne: Představení archetypální filosofie a povědomí, praktická investigativní cvičení.

Cesta ke Králi/Královně, cesta s Králem/Královnou – individuální práce a práce s partnerem.

Odpoledne: Cesta k Bojovníkovi/Matce, cesta s Bojovníkem/Matkou – individuální práce a práce s partnerem.

Večer: Propojení ve skupině a OSLAVA ŽIVOTA

Neděle:

Dopoledne: Cesta ke Kouzelníkovi/Čarodějce a Milenci/Milence, cesta s Kouzelníkem/Čarodějkou a Milencem/Milenkou – individuální práce a práce s partnerem.

Odpoledne: Závěrečný rituál posvátné geometrie na upevnění a integraci všech čtyř archetypů.

MÍSTO KONÁNÍ A CENA WORKSHOPU

WORKSHOP LOCATION AND PRICE

 

pátek – neděle 10. – 12. listopadu 2017 , Sammasati Retreat Centrum

Friday-Sunday 10th – 12th November , Sammasati Retreat Centrum

Sammasati  centrum je krásně zrekonstruované, příjemné meditační centrum uprostřed lesů. www.sammasati.cz/cs/kontakt/

 
Cena víkendového workshopu je 5.600 Kč, včetně stravy a ubytování

The price of the workshop is 5.600 CZK, including food and accommodation.

AKCE PRO PÁR – POKUD SE PŘIHLÁSÍTE JAKO PÁR (partneři, kamarád/kamarádka) – dostanete každý slevu 400 Kč z ceny workshopu.

A také Vám odečteme cenu večerního workshopu, kterého jste se zúčastnili. Slevu je možné sečíst! Akce platí do 22.10.2017!

Do poznámky prosím napište informaci o slevě.

 

Na pokojích jsou pohodlné postele s povlečením. K dispozici jsou 2-, 5- a 6-lůžkové pokoje. Strava bude pestrá a chutná vegetariánská strava.

Registrací souhlasíte se Smluvními podmínkami.

 VEČERNÍ SEMINÁŘ SETKÁNÍ S ARCHETYPY

Tento večer  nabízí šanci poznat Michaela, objevit základní mužské i ženské archetypy a naučit se s těmito energiemi vědomě pracovat. 

čtvrtek 7. září 2017 , 18.30-21:00, Prostor 8, Praha 2

Více informací a přihlášení ZDE

Pokud se na večerní seminář vypravíte, cena tohoto  workshopu vám bude odečtena z ceny vstupenky víkendového workshopu.