sledujte s námi, co je nového

Indiánské léto s Oslavou Života: Vemte děti na festival s sebou 

Chystáte se na Letní Oslavu a přemýšlíte, ke které babičce pošlete děti? Neshánějte hlídání a vemte je s sebou. Arnoštka Berousková pro ně bude mít vychytaný program v lese i v týpí ve stylu indiánského tábora. Mají se na co těšit!

Zavzpomínejte na Silvestra: Zrodil se dokument Oslavuj Život svůj 

Zveme ke shlédnutí jedinečného, dojemného a silného dokumentu, který vznikl na Silvestrovské Oslavě Života 2014 a který vás na chvíli zase přese do té všeobjímající atmosféry, která tam panovala. Dokument pro nás s láskou, péči a profesionalitou vyrobila Katka Kaomanaka.

Hledáme člena týmu:  pojďte pečovat o průvodce Letní Oslavou

Chtěli byste se podílet na organizaci Letní Oslavy Života? Chcete osobně poznat skvělé průvodce z celého světa?  Pojďte se o ně postarat! Před festivalem, během něj i po něm. Hledáme do týmu člověka, jehož role bude obsahovat:
– komunikaci s průvodci před festivalem
– servis pro průvodce při příjezdu (odvoz na Kubasovu chalupu, zařízení ubytování v Praze)
– v průběhu festivalu spojka mezi průvodci a hlavními organizátory
– účast na schůzkách průvodců, koordinace požadavků a potřeb
– servis po skončení festivalu (odvoz na letiště apod.)

 

Pro tuto roli budete potřebovat umět velmi dobře anglicky a kdybyste se dokázali domluvit i italsky, dáme vám přednost 🙂 Důležitá je pro nás i vaše spolehlivost a také to, že vám nevadí stále se měnící situace na bojišti 😉  Tedy byste měli být flexibilní, trpěliví a zvládnout zařídit věci i na poslední chvíli.

 

Je to role jako dělaná pro vás? Hlaste se Anetě na e-mail aneta@oslavazivota.cz do 20.2.  

Zveme na Cestu Tance s Guyem – víkendový workshop v Praze  

Guy Barrington a Maok, které jste si zamilovali na Silvestrovské Oslavě Života, se vracejí do ČR. V polovině dubna se spolu s nimi a navíc s Gábi Duškovou a Šárkou Kmochovou můžete vydat na velkou Cestu tance s láskou, sebevyjádřením a (spolu)tvořením. Můžete se oddat tanci, vnitřnímu vedení, moudroti srdce a zázraku života po celý víkend nebo se zúčastnit jen některého ze tří večerů: Tranzovního tance, Love párty, nebo nedělního koncertu s Maokem. Registrace spuštěny!

Letní Oslava Života se rýsuje na obzoru. Můžete se přihlásit už dnes 🙂

Kubasova chalupu v Sudislavi nad Orlicí. Právě tam se na začátku července odehraje Letní Oslava Života s podtitulem Buď sám sebou a žij svůj sen! Už máme osm potrvzených průvodců včetně mistrů a kouzelnic hudby, tance, zpěvu, jógy, sebelásky či ženských tajemství. Využijeme letní čas a budeme oslavovat co nejvíce v přírodě. Program bude opět přichystaný i pro děti.

Pozor, pozor! Registrace na Silvestrovskou Oslavu končí 22.12. !

Přátelé, pokud se plánujete zúčastnit Silvestrovské Oslavy, neotálejte a zaregistrujte se včas. Přihlášky přijímáme pouze do 22. 12., abychom pro vás mohli vše vyladit. Po tomto datu si také užíváme vánoční pohodu s našimi blízkými. Oslavě a vám, našim účastníkům, se budeme naplno věnovat opět po 26. prosinci. I vám přejeme pohodové Vánoce! 🙂

V naprosto ojedinělých případech se můžete přihlásit i později po 22. prosinci, v tom případě budete ale muset platit v hotovosti na místě a připočítáme vám poplatek 300 Kč. Děkujeme za pochopení.

Povídání o Silvestrovské Oslavě v internetové televizi!

Zajímá vás o Silvestrovské Oslavě Života něco, co jste se ještě nedočetli? Nebo si to raději necháte povyprávět téměř osobně? Mrkněte na video internetové televize Cesty k sobě, v němž naši hlavní organizátoři, Šárka Kmochová a Tomáš Novák zvou na Oslavu a představují nejen myšlenku a koncept festivalu, ale i konkrétní program. A vzácným hostem na natáčení byl také jeden z hlavních průvodců Oslavy, Jan Bílý.

Pozor, pozor! Trojlůžkové pokoje a VIP dvojlůžáky jsou plně obsazeny! 

Pokud jste se ještě nepřihlásili na Silvestrovskou Oslavu a uvažujete o ubytování, pak vězte, že třílůžkové pokoje a VIP dvojlůžkové pokoje jsou vyprodány! Ale nezoufejte, míst ve standardních dvoulůžkových pokojích či dvouložnicových apartmánech je zatím dostatek. Ovšem neváhejte, i ty se rychle plní! 🙂

Ráno se můžete protáhnout s Jayanandou 

Je to potvrzeno! Jayananda, zkušený a certifikovaný učitel jógy, nabídne na Oslavě Života ranní lekce jógy. Každý den tak můžete přivítat protažením a probuzením celého těla, dýcháním v jógových ásánách a meditací. Jayanandovy lekce jsou na všech festivalech oblíbené a hojně navštěvované, i když začínají v půl osmé ráno!

Známe termíny podzimních večerů s průvodci

Průvodci, kteří s námi na Silvestrovské Oslavě Života projdou cestu ze starého do nového roku, připravili ochutnávkové večery. Pokud si nejste jistí, takový festival je váš šálek čaje, můžte si během pěti podzimních večerů s podtituly ZASTAVENÍ,  PŘIJETÍ, INSPIRACE,  VIZE a OSLAVA vyzkoušet, „o čem to bude“.  A jestli už teď víte, že na Silvestrovské Oslavě nemůžete chybět, přihlaste se co nejdříve. Jako bonus totiž budete moci všechny podzimní večery navštívit zdarma a ušetříte tak více než 2000 korun!

Hledáme nadšené tlumočníky, kteří chtějí na Silvestra oslavovat život!

Máte zkušenosti s tlumočením seminářů a seberozvojových workshopů do angličtiny? A chcete si letos užít netradičního Silvestra plného workshopů, tance, meditací, koncertů a party za doprovodu lektorů z celého světa? Ano? Skvělé! 🙂 Pojeďte s námi na pětidenní festival Silvestrovská Oslava Života jako tlumočník nebo tlumočnice. Čeká vás báječný zážitek v krásném a komfortním čtyřhvězdičkovém hotelu Nesuchyně u Rakovníka za velice zvýhodněných podmínek. Máte zájem a chcete se dozvědět více? Napiště Petře na e-mail na petrape13@volny.cz. Těšíme se na vás!

Gratulujeme výhercům čtečky Kindle a volného vstupu na Silvestra 

V letních měsících jste s námi soutěžili o čtečku Kindle 5 bez reklam. Na posledním letním víkendu jsme na chatě v Jizerských horách slosovali výherce, kterým se stala Marci Zadražilová

Třicet z vás také sdílelo mezi svými přáteli nebo na svých webech video z letní Oslavy Života. Z těch jsme vylosovali výherce volného vstupu na Silvetsrovskou Oslavu v hodnotě 5.500Kč. Z výhry se raduje Markéta Ferstová. 

Silvestrovská Oslava: Sjedou se průvodci s celého světa!  

Hlavní učitelský tým je kompletní. ČR, Slovensko, Izrael, USA, Anglie i Austrálie má na Oslavě své zastoupení. Přečtěte si, koho jsme pozvali a proč.

Prvních 25 zvýhodněných vstupů vyprodáno!

Nestihli jste být mezi prvními 25 účastníky? Nevadí, ještě můžete vyhrát vstupenku ZDARMA!

 

Prvních 25 účastníků Silvestrovské Oslavy už se raduje z toho, že získali vstupenku za zvýhodněnou cenu. Pokud jste nestihli včasnou registraci, nevadí! Můžete zkusit štěstí – sdílejte video z letní Oslavy Života a vyhrajte volný vstup! Soutěž trvá do 31/8/2014.

 

Soutěž naleznete na homepage vedle našeho VIDEA.

Průvodce Oslavou života pro vás testujeme na vlastní kůži

Přečtěte si, jak s vámi dokáže pohnout slaměný domek postavený v posvátné geometrii .. a jaké je jeho autorka Gabriela Dušková, která bude jednou z našich silvestrovských průvodkyň.

Ochutnejte Oslavu Života již v září s Andrew Barnesem

Těšte se na 5-hodinovou Oslavu Blaženosti s kakovým obřadem a orgasmickou meditací dechu a tance. V Praze již 23. září, pro účastníky Silvestrovské Oslavy zdarma!

 

Získejte zdarma webinář Oslavy Života

Jak zvládnout loučení, prohry a konce

 

* Email:
 Jméno:
Vaše data jsou v bezpečí – SmartEmailing.cz

Stažením webináře se zařazujete do databáze společnosti Oslava Života s.r.o. Kdykoli se můžete ohlásit – také nemáme rádi spam!