OSLAVA ŽIVOTA

Poslání společnosti Oslava Života s.r.o.

PROČ?

Sníme o světě, kde lidé budou přirození, radostní a upřímní. Přejeme si, aby si každý z nás byl vědom své jedinečnosti a svého tvůrčího potenciálu, a abychom se navzájem podporovali v objevení a projevení naší čiré, neomezené lidské velikosti.

Věříme, že se můžeme společně těšit a obohacovat z darů, které nám život nabízí, žít šťastně a odvážně. Toužíme po tom každý den skutečně Oslavovat Život, místo abychom ho pouze přežívali.

JAK?

Vytváříme prostory pro setkávání, inspiraci a rozvoj lidského potenciálu. Organizujeme večerní, celodenní, víkendová i několikadenní setkání, workshopy, semináře a festivaly. Umožňujeme jedinečným osobnostem a  průvodcům z celého světa, aby v profesionálním a zároveň lidském prostředí mohli naplno sdílet svůj talent s ostatními.

Na našich akcích provázíme a respektujeme druhé jako individuality, a zároveň vytváříme společenství lidí, kteří rádi žijí v harmonii, radosti a lásce. Díky upřímnosti a otevřenosti každého, kdo se přidá, se můžeme společně cítit v bezpečí a projevit tak své pravé já se vším, co k němu patří. Podporujeme se v objevování krásy života, nalézání radosti, štěstí a naplnění. Nebráníme se slzám, bolesti a stinným stránkám, přijímáme je jako součást naší lidské zkušenosti a učíme se s nimi pracovat. Ve své lidskosti a odvážné upřímnosti si přejeme být inspirací pro další generace.

KDO?

Jsme tým přátel, kteří jedou na podobné vlně a táhnou za jeden provaz. Rozhodli jsme se věnovat svůj čas a tvořivost projektům, které inspirují, naplňují  a obohacují ostatní; a zároveň nám jejich realizace přinese radost, uspokojení a pocit naplnění.

 

Do tvůrčích projektů Oslavy Života přispíváme takovou měrou, jež nám vyhovuje a takovou činností, která nás baví.

Šárka Nováková (Kmochová), zakladatelka a inspirátorka Oslavy Života

VYJASNĚTE SI OTÁZKU, KTERÁ VÁS TRÁPÍ.

Stáhněte si 20-minutovou meditaci, která vám pomůže nalézt odpověď na jakoukoli

palčivou otázku. Běžně jsou takové meditace součástí workshopů Oslavy Života,

nyní jí může dostat každý, kdo odebírá naše novinky.

Šárka Nováková (Kmochová) – zakladatelka a iniciátorka

Šárka Kmochová

Šárka Nováková (Kmochová) touží po tom, aby nikdy neskončilo to krásné objevování čím vším může život být. Miluje to překvapení, tu husí kůži, tu radost a nadšení, když se povede zapálit oheň inspirace, vytvořit něco zcela originálního .. je vděčná vždy, když se jí poštěstí prožít jedinečné setkání nebo si vychutnat dobře známý šálek kávy. Zavázala se žít v pravdě a upřímnosti k sobě a ostatním, dělat rozhodnutí založená na lásce a autentické touze a krok za krokem pouštět vše, co má kořeny ve zvyku, pohodlí, zbabělosti nebo strachu.

Šárka obohacuje českou osobně-rozvojovou komunitu o akce inspirativních osobností, kteří jsou současně jejími blízkými přáteli, mentory a učiteli. Spolupracuje s Alanem Lowenem, Andrew Barnesem, s Londonem Faeriem, Ruby May a mnoha dalšími jako spolutvůrce, lektor a organizátor. Provází ostatní jako osobní kouč, facilituje prožitkové workshopy, a vyžívá se v pořádání netradičních a magických setkání jako je např. experimentální prostor Elsewhere nebo festival Oslava Života

Historie Oslavy Života

Oslava Života se zrodila jako společný sen – na začátku bylo naše přání oslavovat život a věnovat se projektům, které mají smysl pro nás i pro ostatní. A tak jsme si sepsaly společnou vizi, otevřely se signálům z okolí .. a za rok a půl pak spatřila světlo světa Oslava Života – mezinárodní festival tantry, tance a živé hudby. V červenci 2013 poprvé v České republice proběhl čtyřdenní mezinárodní tantricky zaměřený festival, kde se sešlo 25 učitelů z více než deseti zemí, aby nás inspirovali, jak lze život oslavovat a ne pouze přežívat. Přípravy i realizaci festivalu jsme si moc užívaly, od účastníků přichází úžasná zpětná vazba, a tak podobné projekty tvoříme i nadále.

 … Více o přípravách a zrození Oslavy Života si můžete přečíst v našem blogu …

Zavzpomínejte s námi na festival Oslava života 2013