fbpx
 

OTEVŘENÝ TANEČNÍ VÍKEND

THE DANCING HEART PATH

CESTA TANČÍCÍHO SRDCE – OTEVŘENÝ TANEČNÍ VÍKEND + PÁRTY

 s GUY BARRINGTON, 24.-25.3.2018, PRAHA

„Společně vytvoříme vědomou tančící komunitu, obohacující a vyživující prostředí, ve kterém se odehraje transformace a kde naše skrytá láska a tvořivost bez úsilí rozkvete. Spolu se budeme učit, jak si toto úžasné plynutí přenést do každodenního života a do našich vztahů.  Cesta Tance nás podpoří, abychom byli schopni ukotvit a opravdu žít hluboké tužby a vize našeho srdce.  To se pak projeví ve velmi vytříbeném vyladění našich projevů a prohloubení a pročištění našich vztahů.“ Guy Barrington

CESTA TANČÍCÍHO SRDCE – OTEVŘENÝ TANEČNÍ VÍKEND + LOVE PÁRTY

Vítán je úplně každý, nezáleží na tom, jaké zkušenosti s tancem máte. Guy vás jednoduše a pevně provede intenzivní, extaticky unášející taneční vlnou.

Doprovodí vás široký repertoár úžasné muziky, jež vás inspiruje k pohybům procítěných z hloubi duše a vyjadřujícím vaší samotnou podstatu.

Můžete se zúčastnit víkendu jako celku, zároveň je možné přijít i na každý den zvlášť nebo se zúčastnit pouze večerní párty.

Mezi tanečními bloky bude dostatek času, abychom si došli společně na jídlo nebo si v klidu odpočinuli. 

Stravu a ubytování si zajišťuje každý individuálně.

Cesta Tance je oslavou života skrze tanec a spojení s ostatními i se sebou. Posílí náš pocit pohody a dotkne se a osvěží ty hluboké části našeho těla, mysli a srdce, tak abychom se cítili víc zaktivováni a inspirováni milovat, tvořit a užívat si náš dar Života.

PROGRAM TANEČNÍHO VÍKENDU

SOBOTA

V tomto tanci čerpáme životní sílu, abychom byli schopni v každodenním životě vědomě udržovat kreativní spojení se srdcem a jeho sny.

Jde o znovu-zažehnutí naší vášně pro život, znovu-spojení s přírodními silami, které jsou na pozadí naší existence a jejich navrácení do našeho vědomí.

10:00 – 13:00  KMENOVÝ TOTEMOVÝ TANEC 

Za zvuků extatické hudby, beatů a chrastidel a hlubokého dechu se znovu napojíme na svou sílu, svůj zdroj životní vitality.

15:00 – 18:00 PROBUZENÍ A OSLAVA

Objevíme a oslavíme svou vášeň, svou chuť žít a oslavovat a cítit a milovat, svou motivaci k tvoření a bytí na této zemi.

SOBOTA VEČER

20:00 -24:00  BLISS CONSCIOUS CLUBBING

VEČERNÍ PÁRTY – OSLAVA BLAŽENOSTI

Bliss Party je taneční večírek, oáza ve městě; místo, kde se můžete potkat s podobně naladěnými lidmi v prostředí bez alkoholu, drog a kouře. V dobré společnosti, se skvělou hudbou a v pulzujícím tanci se můžete uvolnit a dostat do nálady.

Znovu a znovu je dokazováno, že v tanci stimulujeme hormony radosti a štěstí. Celé tělo ožívá, naše buňky jsou osvěženy a vyživeny, naše emoce uzdravovány. Přijďte se s námi prostě a jednoduše radovat!

DJ Colibri rozjede set hudby, která vás inspiruje, obohatí, vzbudí ve vás  euforii a propojí vás s tím hlubokým tančícím zázrakem, kterými jste.

Originální koncept „Bliss Conscious Clubbing“ vytvořil Guy Barrington, šaman, tanečník a bojovník Srdce. Existuje ve Švédsku, Norsku, Dánsku a ve Spojeném Království. 

NEDĚLE

Cesta Tance je připomenutím naslouchat našemu vnitřnímu vedení, žít inspirováni moudrostí našeho srdce. Srdce je pramenem, ze kterého čerpáme hojnost pro naše vztahy i sílu k pravému sebevyjádření. Čerpáme-li ze srdce, můžeme svobodně tvořit a užívat si náš dar Života.

10:30 – 13:00  TRANZOVNÍ TANEC KOLIBŘÍKA

Tranzovní Tanec Předků  je  příležitostí se propojit s životní sílou v našem nitru, s hlubokým porozuměním a vizí, které pramení z našeho vnitřního Bytí.  Tančíme se zaměřením, vizí a odevzdáním, abychom hojně manifestovali své rozvíjející se kvality ve prospěch všech oblastí našich životů. Tímto způsobem je naše cesta s tranzovním tancem živoucí alchymií, pohybující se a dýchající modlitbou, která má moc a záměr.

14:30 – 16:30  SHIVA-SHAKTI-BHAKTI DANCE

Oslava života skrze tanec a propojení. Posílí náš pocit pohody a dotkne se a osvěží ty hluboké části našeho těla, mysli a srdce, tak abychom se cítili víc zaktivováni a inspirováni milovat, tvořit a užívat si naše dary.

GUY BARRINGTON – O MNĚ

Guy Barrington je dlouhodobě nejoblíbenějším průvodcem na festivalech Oslava Života, pro jedinečnou kombinaci silného spojení se spiritualitou a uzemnění v těle. Guy v České republice a mnoha dalších zemích Evropy vede výcvik pro Tvůrce a facilitátory, inspiruje a vede k otevřenosti, lásce, porozumění a akci.

Již 15 let jsem jsem tanečním průvodcem. Studoval jsem šamanismus, práci se sny, s posvátnou sexualitou, meditaci, léčení, práci s vnitřním dítětem, vyjednávací a komunikační dovednosti, mytologii, tvůrčí procesy, jsem učitelem Biodanzy.

Také jsem otcem na plný úvazek v nepřetržitém výcviku Umění rodičovství. Jsem věčným studentem umění Lásky a ochotně jdu cestou vědomého, probuzeného žití vztahů.

Oslavujeme život v tanci- přidejte se k nám!MÍSTO KONÁNÍ

 

DANCERS‘ CLUB (VELKÝ SÁL)

Koněvova 19, 130 00 Praha 3 Žižkov

(Budova Sokolu Žižkov – 2. patro (po schodech až do nejvyššího patra) )

Více zde: www.dancersclub.cz/kontakty-spojeni-mhd

CENA A PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se zúčastnit víkendu jako celku, zároveň je možné i přijít i na každý den zvlášť nebo se zúčastnit pouze večerní párty.

Mezi tanečními bloky bude dostatek času, abychom si došli společně na jídlo nebo si v klidu odpočali. Stravu a ubytování si zajišťuje každý individuálně.

.

SOBOTA

1.500,-Kč

NEDĚLE

1.500,-Kč

VEČERNÍ PÁRTY

400,-Kč

CELÝ VÍKEND

+ VEČERNÍ PÁRTY 

3.200,-Kč

AKCE PRO PŘÁTELE

 KUPTE DVĚ VSTUPENKY A VEZMĚTE KAMARÁDA ZDARMA!

 

MŮŽETE SI VYBRAT JESTLI NA CELÝ VÍKEND, NA SOBOTU, NA NEDĚLI NEBO JEN NA VEČERNÍ PÁRTY!

Registrací souhlasíte se Smluvními podmínkami