VSTUPENKY – UBYTOVÁNÍ – STRAVA

Čtyřdenní nabitý program + ubytování + plná penze = již od  6 300 Kč.

Tedy 1575 korun denně.

Cena se mění pouze se zvyšujícím se standardem ubytování, které si zvolíte.

Ceny

Cena za čtyřdenní program festivalu je 4.900Kč.

Cena zahrnuje veškerý program, od úvodní uvítací ceremonie, přes dopolední i odpolední workshopy, ranní meditace, až po závěrečnou Oslavu. Zvlášť se platí individuální kozultace s průvodci, pokud je nabízejí.

Cena za ubytování a stravu se pohybuje od 350 Kč/osobu/den do 550 Kč/osoba/den 

Cena se mění podle standardu ubytování, od vlastního stanu po postel ve vícelůžovém pokoji . Ve všech případech zahrnuje vegetariánskou plnou penzi.

Vlastní stan

Jaký stan si přivezete, takový budete mít 🙂  Jako sociální zařízení budete moci využít záchody a sprchy v hlavní budově.  Stravování bude probíhat ve společné jídelně v budově.

Cena zahrnuje plnou vegetariánskou penzi.

350,- Kč/osoba/den

1.400,- Kč/osoba/pobyt

Samostatná matrace na zemi v budově

Matrace budou umístěny přímo v centrální chalupě nebo v myslivně v bezprostřední blízkosti. Sociální zařízení bude podle kapacity buď mobilní záchody a sprchy nebo společné v budově.

Cena zahrnuje plnou vegetariánskou penzi.

450,- Kč/osoba/den

1800,- Kč/osoba/pobyt

Postel ve vícelůžkovém pokoji

Tradiční postel ve vícelůžkovém pokoji se společným sociálním zařízením.

OBSAZENO! 

Cena zahrnuje plnou vegetariánskou penzi.

550,- Kč/osoba/den

2.200,- Kč/osoba/pobyt

Ubytování - Kubasova chalupa

Letní Oslavu Života hostí Kubasova chalupa v Sudislavi nad Orlicí v Orlických horách. (www.cestasrdce.cz)

Toto centrum bylo vytvořeno v rámci projektu Pozvednutí energetických vibrací planety Země a založili ho Monika a Michal Kubaosvi. „Po návratu z dlouhodobého pobytu v zahraničí jsme v roce 2006 začali z našeho rodového statku postupně tvořit místo Sdílení. V roce 2010 prošel náš statek významnou rekonstrukcí a nabízí tak velmi příjemné konfortní prostředí.  Jsme místo Setkávání a Rozvoje  prostřednictvím seminářů, kurzů, setkání a putování.“ V chalupě a jejím areálu se nachází meditační/taneční/přednášková místnost, velký centrální sál, čajovna, velký srubový pokoj a tří a čtyřlůžkové podkrovní pokoje, sociálky zvlášť pro muže a ženy a prosklená jídelna. Dále je k dispozici vnitřní dvůr a velká plocha přilehlých zahrad a luk.

Vegetariánská strava

Budeme pro vás připravovat, chutnou a kvalitní vegetariánskou stravu. Garantem kvality je Daniela Mášová, která již pro vás vařila na naší letní Oslavě Života 2013 i na Silvestrovské Oslavě 2014. A bude to Oslava i pro vaše chuťové buňky, to zaručujeme. Pokud máte nějaké speciální stravovací požadavky či diety, napište to prosím při registraci do poznámy, zkusíme vám maximálně vyjít vstříc.

Oslava s dětmi

Počítáme s tím, že děti budou opět slavit s námi! Děti do tří let budou mít pobyt zdarma, starší děti pak zaplatí sníženou cenu za ubytování a stravu.

Po celou dobu Oslavy budou moci děti využít dětský koutek, jehož garantkou bude je zkušená lektorka a maminka čtyř dětí Arnoštka Berousková. Vzhledem  k charateru festivalu se bude dětský koutek podobat spíše lesní školce, děti budou mít program především v přírodě a program má název Indiánské léto. Cena za pobyt v dětském koutku během celého festivalu je 700 Kč.  Více o cenách za ubytování a stravu pro děti, hlídání v dětském koutku a dalších podmínkách naleznete zde.

Registrační formulář – Letní Oslava Života

* Email:
* Jméno::
* Příjmení:
    Adresa:
    Mobil:
* Ubytování a stravování:
* Doprava:
* Přejete si vystavit fakturu? :
    Fakturační údaje:
* Chci přijet s dítětem/dětmi:
    Poznámka:
 Chci využít dětského koutku:
* Chci se zúčastnit Obřadu potní chýše:
* Informace o festivalu:
* Souhlasím s podmínkami účasti na festivalu:

Vaše data jsou v bezpečí – SmartEmailing.cz

Nejčastěji kladené otázky

Nikdy jsem na žádné podobné akci nebyl. Mohu přijet?

ANO! Program je bohatý – vyberete si i pokud jste na takové akci úplně poprvé. Na festivalu se nebude pracovat s žádnými pokročilými technikami vyžadujícími přechozí znalosti či zkušenosti. Můžete si vybrat program podle chuti. A navíc: když se vám nebude chtít, nemusíte dělat vůbec nic .. můžete si zajít do čajovny nebo si lehnout do trávy a odpočívat.

Oslava Života mě láká, ale mám trochu obavy. Je to ta správná akce pro mě?

S největší pravděpodobností nejsi sám ani sama! Mírné obavy cítí hodně lidí, zejména ti, co jedou na takovou akci poprvé.  Je to přirozené – vždyť vstupovat do neznáma, vydávat se tam, kde jsme ještě nebyli, být mezi novými lidmi – to všechno chce docela ohvahu, že? Šeptá-li nám naše intuice, že nás čeká potenciálně silná zkušenost, je v tom obvykle hodně energie. A takové zkušenosti od nás vyžadují  posunout své hranice (aniž bychom je ovšem ignorovali!). Možná není špatný nápad uvědomit si, zda to, co cítíš, má blíže nervozitě nebo k hororu. Pokud je to to druhé, Oslava Života zřejmě nebude tou pravou zkušeností pro tebe. Prostě důvěřuj své intuici!

Mohu se přidat na festival později, nebo se zúčastnit jen některých dnů?

NE. Celý festival je vedená cesta, která má jasný začátek a konec. Přejeme si zachovat intimitu i hloubku celé skupiny a nenarušovat společné dobrodružství snahou o integraci nově příchozích účastníků. Děkujeme za pochopení.

Jsem spíše introvert a přijít mezi 200 lidí mě trochu děsí. Zapadnu tam?

ANO! Samotné vstupování a stávání se součástí skupiny lidí je pro mnoho lidí výzvou. První večer a následující dopoledne obsahuje cvičení a workshopy, které to významně usnadňují. Program připravujeme tak, aby vás podpořil ve spojení sama se sebou a s tím, kde se právě nacházíte; a abyste si dokázali vytvořit takovou zkušenost, po které toužíte a kterou potřebujete. Oslava Života je příležitostí právě toto trénovat, aniž byste museli být kýmkoli jiným než sami sebou. 

Je Oslava Života sexuálně zaměřená? Musím se někoho dotýkat?

NE. Tohle je horká otázka pro mnoho účastníků. A zcela přirozená odpověď je: NE! Oslava Života , to je takový prostor, kde bude možné zažít celou řadu způsobů, jak oslavovat, jak se vyjádřit, jak s být spolu. A být sexuální, to je pouze jedna z nekonečné palety možností! Není vůbec žádný důvod, proč byste měli dělat cokoli, co se vám nechce. Náš rozmanitý program kombinuje různé metody osobního rozvoje: meditace, jógu, energetická cvičení, kontaktní improvizaci, tanec, šamanismus, biodanzu, rituály, přednášky, diskuze .. a tak dále. Nemáte-li zájem o téma sexuality, ani o kontakt s druhými, můžete celou dobu navštěvovat jiné workshopy. Nejdůležitějším pravidlem na Oslavě je vzájemný respekt k osobním hranicím.

Jsem homosexuál/ lesba/ mám jinou sexuální orientaci. Mohu přijet?

ANO. Jste vítáni! Podporujeme všechny formy sebevyjádření, a přejeme si, abychom všichni mohli být sami sebou a oslavovat naši jedinečnost.

Rád bych na festivalu vystupoval/a nebo nabídl/a své služby. Je to možné?

ANO. Tým učitelů, kteří povedou hlavní program je v tuto chvíli již kompletní. Nevylučujeme možnost zapojit se v některé části a přispět svým vystoupením, budeme vás informovat, až se festival bude blížit.

Mohu přijet s partnerem/ bez partnera/ s přáteli / úplně sám?

ANO. Celého programu se můžete účastnit v páru i jednotlivě. Pokud přijedete v páru, je na vás, zda budete chtít projít stejnými workshopy či cvičeními společně nebo odděleně. A když přijedete úplně sami, nemusíte se obávat, již během zahajovacího večera budete mít možnost se seznámit s ostatními. Většina lidí jezdí jednotlivě či s přáteli, páry obvykle tvoří kolem 30% účastníků.

Můžeme přijet i s dětmi?

ANO. Po celou dobu festivalu můžete využít dětský koutek, který bude mít charater lesní školky,  kde bude probíhat speciální program pro děti. Více o programu, cenách a podmínkách dáme vědět brzy.

Mohu přijet se svým domácím mazlíčkem?

NE. Majitelé pozemků a chalupy si domácí zvířata v areálu nepřejí, prosíme zajistěte jim jiné hlídání.

Můžu přijet s karavanem?

ANO. Omezený počet karavanů je možné v areálu parkovat. Kontaktujte prosím Terezu Dlabalovou z našeho organizačního týmu (tereza@oslavazivota.cz)

Mám dietu (veganská strava, bezlepková dieta apod). Mohu se stravovat s vámi?

ANO. Běžné diety jsme schopni zařídit, pokud uvedete své požadavky již při registraci. Strava je primárně vegetariánská a k dispozici je vždy i veganská varianta. Oceníme vaši včasnou komunikaci – i když se vynasnažíme, na místě již nemusíme být schopni vám vyhovět.

Mohu si objednat pobyt bez stravy?

NE. Cena za ubytování zahrnuje i vyváženou vegetariánskou stravu, která doplňuje náš program. Není možné cenu snížit v případě, že byste s námi nejedli. Poskytneme vám za výbornou cenu skvělou stravu a umíme vyjít vstříc i vaší speciální dietě.

Jak se dostanu do místa konání autobusem nebo vlakem?

Místo je dobře dostupné vlakem:
ze směru Praha / Pardubice – příjezd 16:24 (z Prahy hl.n. 14:51) – délka jízdy 1,5h
ze směru Brno / Olomouc / Česká Třebová – příjezd 16:34

Z Chocně budeme organizovat společný autobus, pokud ho budete chtít využít, vyberte si danou možnost při registraci ve formuláři. Odjezd autobusu bude 3.7 v 16.45

Můžete mě spojit s někým, kdo jede na festival autem?

ANO. Na webu zveřejníme cestovní fórum, kde může každý vložit svou nabídku nebo poptávku na spolujízdu. Na tuto možnost budete upozorněni emailem.

 

Získejte zdarma webinář Oslavy Života

Jak zvládnout loučení, prohry a konce

 

 

* Email:
 Jméno:
Vaše data jsou v bezpečí – SmartEmailing.cz

Stažením webináře se zařazujete do databáze společnosti Oslava Života s.r.o. Kdykoli se můžete ohlásit – také nemáme rádi spam!