fbpx
 

RYTMUS V PROSTORU

RYTHM IN SPACE

TANEČNÍ KONCERT – RYTMUS V PROSTORU

 

MAOK & RISHI

 

  13.června.2018, BRNO, DĚLNICKÝ DŮM

(For english scroll down)

Připravili jsme pro Vás další skvělý taneční koncert, který si můžete naplno užít!

Opět se dávají dohromady dva vynikající hudebníci Maok a Rishi, jejichž strhující hudba nás vezme na cestu do jiných sfér, do vnitřní krajiny každého z nás. Nechte se unášet jedinečnou hudbou, kytarou, perkusemi, vibracemi, hlasem……

Tančete, zpívejte, prožívejte, odpočívejte!

MAOK (KYTARA, FLÉTNA, ZPĚV)

MAOK  je hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, ale hlavně člověk, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelý i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Jeho hudba uzdravuje a inspiruje.

Hraje na koncertech, dělá muzikoterapie, skládá hudbu k divadelním představením, tanečním inscenacím, ilustracím a filmům.

Sám o své hudbě říká: „Hudba je pro mne vyjádřením svobody a lásky. Vyjádřením úžasu z tvořivého okamžiku, kdy vzniká krása, která nás může uchvátit a zavést nás do barevného a neustále měnícího se světa naší Duše, anebo v nás může zastavit jakýkoliv pohyb a my se můžeme rozpustit v jediném bodě, v plnosti prázdna, které je zároveň zornicí našeho oka. Anebo nás může zavést do pulzující extáze planoucího Srdce, anebo nás může provést cestou tance a pohybu, kde splyneme se svým tělem v našich vnitřních rytmech. „

RISHI (PERKUSE)

RISHI S.VLOTE je mistr Tranzovního tance. Vynikající bubeník, perkusionista, DJ, producent a moderátor s téměř čtyřicetiletou zkušeností v oblasti hudby, meditace, tranzovního tance, léčení hudbou a další šamanské a transformační práce.  Hraje a produkuje pro světově uznávané autority jako jsou Milarepa, Hamsafara, Prem Joshua a další.  Jeho vlastní hudební tvorba “Forget your Limitations ” (“Zapomeň na svá omezení”) a šamanská léčivá meditace “Return of Shaman” (“Návrat šamana”) je ve světě široce využívána pro šamanské a teapeutické účely. Rishi pořádá semináře a koncerty po celé Evropě i ve Spojených Státech.  Jednoduše řečeno, Rishi je profesionál, který si vás rychle získá skvělou hudbou, neuvěřitelnou energií i svým otevřeným srdcem. Stejně jako Maok se i Rishi rád vrací do České republiky, kde jeho popularita neustále stoupá.

Více se o Rishim dozvíte na jeho webových stránkách www.callofdrums.com.

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

13.června 2018, 19:00 – 21:00, DĚLNICKÝ DŮM, BRNO

Dělnický dům, Jamborova 65,  615 00 Brno – Židenice

CENA 

Počet vstupenek je omezen a dán výjímečností koncertu i prostoru!

CENA VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI 490 Kč

Při registraci a platbě do 10.června

Předprodej akce

STANDARDNÍ CENA VSTUPENKY A CENA NA MÍSTĚ  V DEN KONÁNÍ 550,- Kč

RYTHM IN SPACE – CONCERT

 

MAOK & RISHI

 

June 13th, 2018, BRNO, DĚLNICKÝ DŮM

We have prepared another amazing dance concert for you!
Two outstanding musicians, Maok and Rishi, will impress you with their lively music,which will take you on a journey to other spheres, into the inner landscape within. Let yourself be carried away by their unique music, guitar, percussions, vibration, voice …

Dance, sing, relax!

MAOK (GUITAR, FLUTE, VOICE)

Maok is a musician, improviser, multiinstrumentalist, singer, composer, but above all a man in whose life and self-expression music plays the major role. The unique style of his dreamy, almost mystically coloured songs is easily recognizable even without knowing the actual track. He is favoured and frequent performer at meditation-oriented events organized by well-known Czech or Slovak spiritual people.

He says about his music: „For me, the music is expression of freedom and love. Expression of amazement of a creative moment, in which beauty is born – beauty that may fascinate us and carry us away into the colourful and ever-changing world of our Soul. Or it may stop any movement in us and we may dissolve in a single point, in the fullness of the emptiness that is the pupil of our eye. Or it may take us into the pulsating ectasy of flaming heart, or it may lead us through a journey of dance and movement where we merge with our body in our inner rhythms. 

RISHI (PERKUSE)

I am a musician – playing drums and percussions and a whole range of other instruments – with more than 35 years of experience in music, meditation, trance dance and other transformational work. I often collaborate with partners like Dhwani W. Zapp, Shakya M. Grahe, Harshil Chiostri, Nirava Dainotto and others…

I trained with Arthur Hull, Frank Natale, Serge Kahili King and other teachers and I play and produce CD’s with various world music projects and artists like Hamsafar, Prem Joshua, Snatam Kaur, Milarepa, Ashik, Subodha etc.. My own productions „Forget Your Limitations“ and „Shamans Return“ are widely used in workshops, classes and seminars as well as in discotheques and parties. With my band projects TranceFormation and The Call Of The Drums I tour and play all over Europe.

In my shamanic events I create a save spiritual environment for personal insight and experience of inner power and wisdom. Using ancient rituals and techniques I invite people to reconnect to the deep wisdom of mother nature and the inner healer, guide and alliances.

www.callofdrums.com.

DATE AND PLACE OF THE EVENT

June 13th, 2018, 19:00 – 21:00, DĚLNICKÝ DŮM, BRNO

Dělnický dům, Jamborova 65,  615 00 Brno – Židenice

PRICE AND REGISTRATION

TICKET PRICE FOR REGISTRATION AND PAYMENTS UP TO 20 May 490 Kč

MARKET PRICE FOR CONCERT TICKETS 550,- Kč