Oslavuj život svůj

 

 

Dokumentární film ze Silvestrovské Oslavy Života 2014

S velkou radostí představujeme dokument, který vznikl v jedinečné atmosféře Silvestrovské Oslavy Života 2014 a který pro nás s láskou vyrobila Katka Kaomanaka. Pojďme se vrátit do té nádherné láskyplné energie a nechme se inspirovat hlubokým povídáním průvodců o tom, jak oslavovat život v životě.

 

Katka Kaomanaka

 

photo„Baví mě nacházet cestu ke svému srdci, k proudu lásky, hojnosti a radosti. Mojí vizí je vytvářet inspirující a podporující filmy, videa, rozhovory a oslovit jimi, co nejvíc lidí. Pořádáte semináře v oblastech osobního rozvoje, konstelací, tanty, meditací šamanismu a podobně a chcete o tom nebo o Vás natočit video nebo film? Napište mi. Děkuji a přeji vám každodenní oslavu :)“ 

 

 kaomanaka.tv@gmail.com 

www.facebook.com/kaomanaka

 

Líbí se Vám film z Oslavy, chcete ocenit Katčinu dvouměsíční práci či podpořit vznik dalších děl? Chcete ukázat svým přátelům, co krásného jste na Silvestrovské Oslavě zažili?

 

Sdílejte dokument:

 

 

Můžete Katce také finančně přispět libovolnou částkou na konto  670100-2212573803/6210. Oslava Života podpořila Katčinu tvorbu částkou 10 000 Kč.