fbpx
 

TAJEMSTVÍ RYZÍHO VZTAHU

Déva Presence

TAJEMSTVÍ RYZÍHO VZTAHU

Déva Presence, Praha

 

CLICK HERE FOR ENGLISH VERSION

Všichni máme touhu mít naplňující, hluboce milující a silně vášnivý vztah. Jenom nevíme, jak ho najít, vytvořit a udržet.

„Chtěli byste najít odvahu k tomu, abyste se ponořili do své opravdovosti a vrátili se znovu do lásky v plné síle?“

 

„Chtěli byste se naučit proměnit tu bolest, která občas ve vztahu vyvstává kvůli odpojení se a nespokojenosti?“

 

„Chtěli byste se stát skvělými milenci a naučit se jasně komunikovat, abyste uměli rozpoznat a rozvíjet dlouhotrvající vztah v jeho celistvosti a jedinečnosti?“

Mám pro vás řešení. Už žádné pády v lásce.

Vystoupejte na vrchol a udržte se tam!

Vědomý vztah je mnohem více než dobrý vztah. Pokud právě máte vztah a je to dobré, tak až se se seznámíte s touto metodou, váš vztah získá vitalitu, odolnost a živost…bude prostě velkolepý!
Pokud jste svobodní, pokud partnera hledáte nebo zkoušíte něco nového, tato metoda vám pomůže vystavět si sebedůvěru a vitalitu. Při každém setkání se budete neodolatelně autentičtí.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? CO SE NAUČÍTE?

* výjimečné a skvělé techniky, které vám pomohou, abyste se znovu cítili ve své síle, ať už se vám v životě objeví cokoliv.

 

* proměnit problém zůstávat autentičtí a pravdiví v radost z toho, že jste se osvobodili a můžete se svobodně vyjádřit.

 

* být atraktivní, sami sebe léčit a spojit se s moudrostí svého těla, abyste v sobě hluboce vyživili onoho vnitřního milence/milenku.
Samotný proces je jednoduchý, ale má velkou hloubku: objevení, procítění, vyléčení.

Jednoduše dovolíme naší pravdě, aby se projevila. Dovolíme si, abychom prohloubili naše pocity a pak v plné síle necháme léčení, aby se mohlo přirozeně dít. Investujeme tolik času, energie a peněz do vztahů, aniž bychom věděli, jak je zdokonalit a udržet.

Není na čase, abyste do sebe investovali a naučili se jak v lásce a svobodě prožívat vztah – tento nejvyhledávanější životní prožitek?

Vytvořením opravdového vztahu tato investice vašeho času, energie a peněz už nebude promrhávána dalšími neúspěšnými pokusy…které za sebou zanechávají zlomená srdce. Můj způsob učení se nazývá Dynamická facilitace. Workshopy vedu zábavnou formou, ale přitom se dozvíte spoustu informací, jež vám umožní uskutečnit změnu, kterou si přejete. Vy musíte pouze chtít, přijít a nadobro proměnit svůj život.

Déva Presence se narodil na Jamajce a dnes žije v Miami Beach na Floridě, kde vystudoval filosofii. Deva je vědomý básník, hudebník, autor a průvodce na cestě. Již 15 let se věnuje poradenství v oblasti vztahů, kde pomáhá lidem posunout se od nazlobenosti k vděčnosti. Pořádá pobyty a semináře, jejichž témata zahrnují vztahy, jógu, spiritualitu, posvátnou sexualitu a permakulturu (obnova přírodních zdrojů, udržitelný rozvoj).

Nic se nevyrovná jeho skutečné životní zkušenosti, kdy se osvobodil od emocí, které ho zatěžovaly. Své zkušenosti sdílí přímo ze srdce a funguje to! Deva procestoval svět, aby prohloubil své znalosti a své propojení s přírodou. Na cestách sdílel své dary jako hudebník, autor, lektor, básník a milenec.

Techniky, které nám nabízí, jsou oním transformačním ohněm, který všichni hledají a chtějí jím projít.

Podívejte se na ochutnávku zdarma na jeho webu:

www.devapresence.com/conscious-leadership

Během svého pobytu v Praze Vás Deva zve na dva večerní a jeden celodenní workshop.

TAJEMSTVÍ RYZÍHO VZTAHU

Cesta od podléhání traumatům k citovému plynutí a pohodě

26. září 2017

 19:00  – 21:30 Taneční studio HES, Jankovcova 2a, Praha 7 (vedle budovy KOVO a Lighthouse) 2.patro budovy OPEL.

Cena za workshop: 490,-Kč

TAJEMSTVÍ  RYZÍHO VZTAHU

Zřeknutí se viny, studu a obvinění. Naučíme se srozumitelnosti skrze vědomou komunikaci

3. října 2017

 19:00 – 21:30 Studio ITAKA, Korunní 35, Praha 2 – Vinohrady

CENA WORKSHOPU: 490,-Kč

TAJEMSTVÍ RYZÍHO VZTAHU

Spojíte se s moudrostí svého těla. Dostanete četné nástroje k tomu, abyste mohli opravdový ryzí vztah vytvořit a udržet.

14. října 2017

 10:00 – 18:00 Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2

CENA WORKSHOPU: 1. 900,-Kč

Pokud se přihlásíte jako dvojice – dostanete od nás slevu 300 Kč pro každého (nemusíte být pár) – do poznámky prosím napište „Sleva pro dvojice a jméno partnera“.

Registrací souhlasíte se Smluvními podmínkami.

ÚČASTNÍCI WORSHOPU S DEVOU ŘÍKAJÍ…

„Vesmír mi přivedl Devu do cesty. Cítil jsem se ztracený a jako tonoucí jsem se chytal stébla podél cest. Jak asi všichni víte, naše putování po cestě je všechno možné, jen ne přímé. Dostal jsem se do situace, kdy jsem sice tušil, že někde poblíž vede cesta, ale už jsem ji vůbec nerozeznával od okolního terénu. Deva mi pomáhá tím, že mi posvítil svým vlastním světlem a já tu svou cestu našel. Ačkoliv je příliš skromý aby to připustil, on je tím moudrým průvodcem, který nám ji dokáže pomoci najít ztracenou cestu. On sám už po té cestě šel sám i s dalšími lidmi a já jsem moc rád, že se objevil právě když jsem to potřeboval. Je snadné ztratit víru když nemůžeme najít cestu, nebo když ji úplně ztratíme. Deva ví jak nás navádět přes nebezpečná území s nesmírnou grácií a umem. Děkuji Ti, Deva. Cítím se bezpečněji na své cestě, protože Tvoje podaná ruka včas našla konečky mých prstů.“

Rob (letecký důstojník)

PODÍVEJTE SE NA VIDEO