fbpx
 

ŠAMANSKÝ LÉČIVÝ TEP SRDCE

LET OPEŘENÉHO HADA QUETZALCOATLA

ŠAMANSKÝ LÉČIVÝ TEP SRDCE

LET OPEŘENÉHO HADA QUETZALCOATLA

 

30. května 2018, Karlovka, Praha

Srdce má úžasné schopnosti léčit, je to fyzický a duchovní most mezi každodenním životem a tím, co ho přesahuje. Vaše srdce může být velmi mocné: je v něm síla vašich rozhodnutí, cítění (empatie, intuice) a té posvátné uzdravující síly, která vám pomůže odpustit sobě i ostatním a změnit sebe i ostatní tak, abychom se společně mohli povznést na vyšší vibraci.

Nejvyšším zprostředkovatelem moudrosti a společníkem hrdiny je drak, nebo dračí síla, která může mít různá jména podle kultury: Quetzalcoatl (opeřený had) v Mexiku, Kundalini v bílé Tantře, posvátná alchymie Jin a Jang, ženská a mužská energie, základ našeho duálního systému.

 

Srdce draka nelze objevit, je energetické, lehké a vibračně citlivé – je to srdce DNA a osa otáčení dvojité šroubovice.  

To je důvod, proč mýtus říká: kdo přemůže „srdce draka“ tomu drak slouží, on sám pak získává sílu draka.

To nás přivádí zpátky k výchozímu bodu: kdo otevírá své srdce, ten také navyšuje jeho frekvenci. To zvyšuje možnost, že nevyužité genetické kódy budou přepsány a dojde k jejich aktivaci. A to je ten hojivý proces, vaše „šamanské léčení“, spojení s galaktickým srdcem mayského boha a symbolu Hunab-Ku.

 

Je to modlitba srdce a světla.

Účinky a přínos tohoto workshopu:

I během těchto několika hodin můžete pozorovat, jak se vám mění vnímání, jak se osvobozujete od emočních vazeb a léčíte své nitro, svou duši.

 

Nahlédnete na to, jak žít zevnitř, z onoho místa, kde máte svého vnitřního léčitele neboli šamana, abyste mohli zahlédnout svět jako dávní mudrci této planety.

 

Budete mít možnost zažít silný proces transformace, který mayští mistři předali Pascalu K’in Greubovi během více než 13 let.

 

Vyzkoušíte si, jak skutečně žít ze srdce.

 

Workshop je velice praktický a Pascal vám ukáže dynamické cvičení, které můžete i nadále používat doma a podpořit tak rovnováhu těla, mysli, emocí a ducha.

PRŮVODCE

Pascal K’in Greub (Mexiko)

Pascal se po šesti letech vrací do České republiky a přináší opět poselství Rady starších mayských šamanů z hor v Chiapasu. Pascalova práce je zaměřena na tvořivost, transpersonální rozvoj a původní ryzí šamanismus. Účastníci jeho seminářů jej popisují jako někoho, kdo “vidí do srdcí lidí a dokáže nakazit radostí”. Jeho práce je praktická, vychází ze srdce a srdce se hluboko dotýká. Pomáhá lidem překonat jejich strachy, uvědomit si všechny své sny, učí je růst a rozpoznat smysl života, nebát se riskovat při uskutečnění svých snů a dát průchod svému tvořivému a lidskému potenciálu.

Pascal nám pomáhá navyšovat frekvenci, uzdravovat, rozvzpomínat se a uskutečňovat změnu, kterou si ve svém životě přejeme. Má schopnost vidět minulé životy, ve kterých byl sám knězem a léčitelem. Díky tomu i díky učením, která mu byla předána ví, jak přizvat a poprosit o podporu dávné mistry a bytosti světla. Jeho posláním je vybudovat most mezi nejstaršími kulturami na světě, jako jsou Mayové, a moderní západní kulturou; mezi vědou a každodenní, uzemněnou spiritualitou. Nabízí nám učení z prastarých pramenů moudrosti založené na respektu. Disponuje nástroji pro nový životní styl, kde naše uvědomění si srdce, „neviditelné uzdravování“ a zodpovědné spoluvytváření našeho nového světa bude každodenní skutečností.

Pascal byl jako jeden z mála zasvěcen od Mayského kněze Dona Luara do tělesných cvičení, která mají svůj původ ve starověkých kulturách a jejichž účinek je překvapivě silný.

Během Pascalových obřadů mohou dokonce i neznalí a nezkušení účastníci prožít kontakty s paralelními vesmíry, světelnými bytostmi a starověkými duchovními znalostmi, což jim umožní trvale osvobodit své tělo od nepokojné mysli a nepotřebných emočních vzorců. Nejsou nutné žádné předchozí znalosti nebo zkušenosti.

Všichni lidé, kteří jsou ochotni se na chvíli zastavit a otevřít svá srdce lásce, jsou vítáni. Je prospěšné, pokud se účastník má chuť vzdát toho, co už pro něho není užitečné a uvědomit si opuštění starých paradigmat.

7 referencí od účastníků Mayské školy kosmického vědomí s Pascalem

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

30. KVĚTNA 2018, KARLOVKA, PRAHA

10:00 – 20:00 hodin

 

Karlovka, Karlova 25, Praha 1

CENA ZA WORKSHOP

Cena za seminář je 1.750,- Kč

( SLEVA 200 Kč  – pokud jste se zúčastnili večerního workshopu )

Cena za seminář se slevou je 1.550,- Kč

Přihlášením souhlasím se Smluvními podmínkami.

Předprodej akce

„Můžete získat všechny ty dary, které na vás čekají, ale jen pokud opravdu chcete něco změnit ve vašem vnímání světa a jste ochotni se něčeho vzdát.“

„Nedávno jsem se zúčastnil Světového duchovního fóra ve španělské Arose. Zašel jsem na seminář Pascala K’in Greuba „Moudrost duše – naše věčná moudrost v širším vědomí“ a byla to pro mě ta nejsilnější zkušenost, kterou jsem si odnášel. Pascal je nesmírně talentovaný průvodce a lektor. Velmi mě zaujaly Pascalovy znalosti starobylých nauk, jeho péče a styl.

Díky Pascalovi jsem ve svém středu“. 

účastník Pascalova workshopu

 

„Líbí se mi Pascalův způsob komunikace a vystupování – že se střídá „hloubková meditace“ v klidu – kdy je člověk naplno obrácen do svého nitra, pomocí dýchání a hlasového vedení se napojí na svůj zdroj – na své srdce, na své Vyšší Já, je jedno, jak to pojmenujeme. A toto pak prostřídává s úžasnými hravými cvičeními, do kterého zapojí celé tělo. Při meditaci se uvolní duch, při dalších cvičeních se uvolní fyzické tělo. Všechno v dokonalém souladu. Krásné.“

účastník Pascalova workshopu

MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍ KONZULATACE S PASCALEM

Na individuálních sezeních je pro mě důležité, abych mohl klientovi krok za krokem ukázat, jak může sám vzít svůj život do rukou a navést ho na řešení jeho životní situace tak, aby mohl dál pokračovat sám, aby nebyl závislý ani na mě, ani na vnějších okolnostech.

Byl jsem vyškolen v mnoha technikách a způsobech léčení, mimo jiné v kineziologii, regresi, májském léčení, koučování, kreativní vizualizaci / imaginární terapii, psychodramatu / sociodramatu, aktivaci genetických kódů a v mnoha dalších technikách. Společně se můžeme podívat na to, jakým směrem se při konzultaci vydat, abyste dosáhli co největšího úspěchu v oblasti ve které si to přejete.

Pokud máte zájem o osobní setkání, zarezervujte si svůj čas, protože místa bývají brzy obsazená.

Pokud by jedno sezení nestačilo, je možné pokračovat i na dálku. Tato metoda přináší také velice dobré výsledky, zejména když už proběhlo první sezení ve formě osobního setkání.

Pro koho je individuální setkání vhodné?

Pro každého, kdo se rozhodl pro uskutečnění výrazné změny ve svém životě a potřebuje urychlit její uskutečnění, nebo potřebuje jakkoliv pomoci. Může se jednat například o:

  • posun k vnitřnímu míru, svobodě a zdraví
  • posun směrem k osobní síle a nastartování kreativity
  • posun k osobnímu naplnění, štěstí a úspěchu

 

Zapomněli jsme, že je přirozené žádat o pomoc a přijmout ji. Dovolte mi, abych vám nabídl svůj dar, díky kterému jsem byl schopen doprovázet tisíce lidí, aby si uvědomili a aby realizovali své sny. I ty, kterým ani nevěřili.

Teď můžete udělat první krok, jste srdečně vítáni.

Cena 1.650 Kč za cca 60 minutové sezení

V případě zájmu se prosím objednávejte na tel: +420 775 961 370; + 420 776094901