fbpx
 

TRANZOVNÍ TANEC

TRANCE DANCE

TRANZOVNÍ TANEC/TRANCE DANCE

 

Rishi S. Vlote a Dhwani Wil Zapp

 

27.května, 2018, PRAHA, Karlínské spektrum

(For english scroll down)

TRANZOVNÍ TANEC je starý jako lidstvo samo. Je to vlastně spontánní tanec, během kterého se můžete skvěle odreagovat, nebo můžete jít opravdu do hloubky….tam, kde všechno kolem nás postupně přestává existovat, vnímáme jen své tělo a my se krok za krokem, tón za tónem noříme do svého nitra. Hudba nás postupně vede ke spojení s duchem, naší duší a naší životní silou. Existuje jen tady a teď. Nezřídka se stává, že v tranzovním tanci najdeme odpovědi na otázky, které si již dlouho klademe a na které jsme nemohli najít odpovědi.

Společně s Rishi a Dhwani rozvibrujeme naše tělo a enrgetická centra (čakry) pomocí hudby, šamanských hudebních nástrojů…a spojíme se se sebou a svým vlastním bytím.

Budeme naslouchat svému srdci a nalézat spojení se svou harou, důvěřovat svým pocitům, intuici a vhledům a podle toho jednat.
Zachytíme vnitřní učení, které pochází z nás, rozšíříme svou kapacitu cítit a vnímat za fyzickou hranici, naladíme se na mimosmyslové vnímání.

RISHI (PERKUSE)

RISHI S.VLOTE je mistr Tranzovního tance s téměř čtyřicetiletou zkušeností v oblasti hudby, meditace,  tranzovního tance, léčení hudbou a další šamanské a transformační práce. Jeho jarní turné po Evropě a podzimní turné po USA jsou každým rokem delší. Je pravděpodobně hudebníkem, který Tranzovní tanec před lety přivezl do České republiky a od té doby tady získává zájem stále širšího publika lidí, kteří již poznali mimořádné kvality Rishiho hudby.

Hraje a produkuje pro světově uznávané autority jako jsou Milarepa, Hamsafara, Prem Joshua a další.  Jeho vlastní hudební tvorba “Forget your Limitations ” (“Zapomeň na svá omezení”) a šamanská léčivá meditace “Return of Shaman” (“Návrat šamana”) je ve světě široce využívána pro šamanské a teapeutické účely. Rishi pořádá semináře a koncerty po celé Evropě i ve Spojených Státech.

Jednoduše řečeno, Rishi je profesionál, který si vás rychle získá skvělou hudbou, neuvěřitelnou energií i svým otevřeným srdcem. Máme velkou radost, že přes narůstající zájem v zahraniční zůstává Rishi stále České republice věrný a v letošním roce můžeme opět nabídnout jeho strhující hudbu všem jeho příznivcům.

Více informací o Rishim najdete na jeho stránkách www.callofdrums.com.

DHWANI WILFRIED ZAPP

DHWANI od raného dětství zpívá, hraje na klavír a flétnu. Později ke své vášni připojil ještě perkuse, bubny a spoustu dalších nástrojů. Hrával v různých kapelách v okolí Kolína nad Rýnem, než se ve svých 24 letech vydal na duchovní cestu. Založil vlastní nahrávací studio a do dnešní doby vyprodukoval více než 30 CD s meditační a transformační hudbou. Má široké zkušenosti v oblasti meditace, práce s energií a seberozvoje.

www.oilios-music.de

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

27.května 2018, 19:00 – 21:30, Karlínské Spektrum, Velký sál

Tentokrát jsme zvolili komornější prostředí Velkého sálu v Karlínském Spektru a kapacitu jsme omezili na 90 účastníků, abyste si mohli tanec opravdu užít.

Karlínské Spektrum ,Karlínské nám. 7, Praha 8

( metro B/C – Florenc, metro B – Křižíkova, tramvaj 3, 8, 24 – Karlínské náměstí)

CENA 

Počet vstupenek je omezen a dán vyjímečností koncertu i prostoru!

CENA VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI 560 Kč

Při registraci a platbě do 20.května

Předprodej akce

STANDARDNÍ CENA VSTUPENKY A CENA NA MÍSTĚ  V DEN KONÁNÍ 630,- Kč

TRANCE DANCE

 

 RISHI & DHWANI

 

May 27th, 2018, PRAHA, KARLÍNSKÉ SPEKTRUM

TRANCE DANCE is as old as humankind. It’s actually a spontaneous dance during which you can let go… just relax in movement, or you can really go deep … where everything around us gradually ceases to exist, we only perceive our body and we go step by step, tone by tone…into our inner centre, into  our heart. Music gradually leads us to connect with our spirit, our soul and our life force. There is only here and now. It is often the case that during TRANCE DANCE we find answers to questions that we have long been asking and which we could not find answers to.

RISHI (PERKUSE)

I am a musician – playing drums and percussions and a whole range of other instruments – with more than 35 years of experience in music, meditation, trance dance and other transformational work. I often collaborate with partners like Dhwani W. Zapp, Shakya M. Grahe, Harshil Chiostri, Nirava Dainotto and others…

I trained with Arthur Hull, Frank Natale, Serge Kahili King and other teachers and I play and produce CD’s with various world music projects and artists like Hamsafar, Prem Joshua, Snatam Kaur, Milarepa, Ashik, Subodha etc.. My own productions „Forget Your Limitations“ and „Shamans Return“ are widely used in workshops, classes and seminars as well as in discotheques and parties. With my band projects TranceFormation and The Call Of The Drums I tour and play all over Europe.

In my shamanic events I create a save spiritual environment for personal insight and experience of inner power and wisdom. Using ancient rituals and techniques I invite people to reconnect to the deep wisdom of mother nature and the inner healer, guide and alliances.

www.callofdrums.com.

DHWANI WILFRIED ZAPP

DHWANI sings from early childhood, plays piano and flute. Later, he added his percussion, drums and many other instruments to his passion. He played in various bands around Cologne before he went on a spiritual journey at the age of 24. He has set up his own recording studio and has produced more than 30 CDs of meditation and transformation music to date. He has extensive experience in the field of meditation, energy work and self-development.

www.oilios-music.de

DATE AND PLACE OF THE EVENT

May 27th, 2018, 19:00 – 21:30, Karlínské Spektrum, Velký sál

Karlínské Spektrum, Karlínské nám. 7, Praha 8

 (metro B/C – Florenc, metro B – Křižíkova, tram 3, 8, 24 – Karlínské náměstí)

PRICE AND REGISTRATION

TICKET PRICE FOR REGISTRATION AND PAYMENTS UP TO 20 May 560 Kč

Předprodej akce

MARKET PRICE FOR CONCERT TICKETS 630,- Kč