fbpx
 

Tvořivost ze srdce – Guy Barrington

 2. – 4. září 2016 na Kubasově chalupě

TVOŘIVOST ZE SRDCE

Guy Barrington

 

Víkend o Tvořivosti s Láskou a Smyslností

SEBE – POZNÁNÍ

 

Znát svůj talent, nalézt svou vizi a poslání a otevřít srdce: to potřebujeme, abychom začali tvořit. Samotné sebepoznání je ale jen polovinou nekonečného cyklu tvoření. Nalezení potenciálu vyžaduje posun k realizaci.

Mnoho lidí objevuje seba sama, zkouší různé metody seberozvoje, ale své sny nikdy neuvede v život. Jsou skvělí v SEBE-POZNÁNÍ, ale nepřešli k SEBE-REALIZACI.

SEBE – REALIZACE

 

Realizace a srdcem inspirovaná akce doplňuje cyklus tvoření. Jak ale své poznání zavést do praxe a žít své sny každý den? Mnozí z nás přistupují k akci příliš rychle a urputně, tvoří bez naladění, a cítí se proto prázdně i přes úspěch a výkony.

Dokonalý cyklus neustále pulzuje mezi SEBE-POZNÁNÍM a SEBE-REALIZACÍ. Jedno bez druhého prostě nefunguje.

Přiložte do ohně svých životních snů !!

Skrze tanec, práci s dechem a tělem, meditaci, sdílení ze srdce, rituály, společné tvoření a volnou zábavu se dostaneme blíže k našim nejkrásnějším snům: a to nejen k jejich poznání a pochopení, ale i k jejich praktické realizaci.

tranzovní tanec

tranzovní tanec

rituální tanec pro prožitek vize

workshopy o tvoření

workshopy o tvoření

vše o tom, jak tvořit ze srdce

party budoucích já

party budoucích já

dance party s DJs, občerstvením a živou hudbou

čistě veganská strava

čistě veganská strava

zdravá a výživná z přírodních zdrojů

sdílení ze srdce

sdílení ze srdce

lidskost, otevřenost a upřímnost

raw občerstvení

raw občerstvení

raw dorty, kokosy a smoothies

chrám lásky

chrám lásky

probuzení smyslů, spočinutí v lásce

úžasní lidé

úžasní lidé

přátelští, upřímní, otevření

Přijeďte objevit, jaké to je být autentičtí, a v tomto přirozeném stavu společně s druhými TVOŘIT. Přijeďte ožít v harmonii a otevřenosti srdce a probudit svou schopnost vytvářet vše, co se vám dosud zdálo neuvěřitelné. Přijďte obnovit své rodné právo spolu-tvořit a moudře tak nakládat s inteligencí života.

 Program víkendu

V pátek vás přivítáme, ubytujeme a poprvé pohostíme rozmanitými dary naší veganské kuchyně. Po večeři vás Guy provede jemným integrujícím tancem, který vás uvolní, prohřeje, a umožní vám v klidu dorazit a zvyknout si na nové prostředí i lidi.

Sobotu zahájíme workshopy o tvořivosti. 

Na úvodní setkání a povídání o cyklu tvořivosti navážeme Tranzovním Tancem Předků. Tato šamanská rituální cesta nás propojí s životní sílou v našem nitru, s hlubokým porozuměním a naší osobní vizí. Tančíme se zaměřením, záměrem a odevzdáním, abychom hojně manifestovali tyto rozvíjející se kvality ve prospěch všech oblastí našich životů.

Odpoledne nás Guy provede taneční meditací Devantra Dance, ve kterém rozpoznáme a opustíme překážky a bariéry naší vize a našich snů. Probuzení ve všech smyslech budeme prohlubovat vztah s našimi niternými sny a napojovat se na moudrost přírody a tvořivých cyklů.

V sobotu večer vypukne vibrující Party Budoucích Já s  DJem Colibri a mnoha překvapeními, samozřejmě bez alkoholu a kouře. V průběhu večera nás čeká živý koncert multi-instrumentalisty Ivana Jaška a jeho projektu i-one .

V nědeli přes den budeme pokračovat v tanečním workshopu s Guyem, tématem víkendu je sebevyjádření a tvořivost vycházející ze srdce. Budeme prohlubovat své spojení s našimi nejhlubšími touhami a učit se, jak své sny reálně žít.

 

Víkend zakončíme odpoledne společným rituálem a integračním tancem.

Tranzovní Tanec Předků

„COLIBRI HEART TRIBAL TRANCE DANCE“

Naši předkové používali tranzovní tanec v rituálním kontextu po tisíce let. My dnes tančíme naše i jejich sny a vize, na počest našeho spojení s Matkou Zemí a veškerým Životem, vstupujíce tak společně do říše extatického.  Tranzovní Tanec Předků  je  příležitostí se propojit s životní sílou v našem nitru, s hlubokým porozuměním a vizí, které pramení z našeho vnitřního Bytí.  Tančíme se zaměřením, vizí a odevzdáním, abychom hojně manifestovali své rozvíjející se kvality ve prospěch všech oblastí našich životů. Tímto způsobem je naše cesta s tranzovním tancem živoucí alchymií, pohybující se a dýchající modlitbou, která má moc a záměr.

Životní Tvořivost

„CREATIVITY FOR LIFE“

Na workshopu “Životní tvořivost” prohlubujeme spojení s vizí a smyslem našeho života. Učíme se, jak se projevovat a tvořit přímo z tohoto magického propojení. Učíme se porozumět celému cyklu tvořivosti od sebe-poznání k sebe-realizaci. Čerpáme životní sílu, abychom byli schopni v každodenním životě vědomě udržovat kreativní spojení se srdcem a jeho sny.

Jde o znovu-zažehnutí naší vášně pro život, znovu-spojení s přírodními silami, které jsou na pozadí naší existence a jejich navrácení do našeho vědomí a každodenní zkušenosti.

Existujeme společně s Životem. Ne s myšlenkou o Životě, nadějí na Život či přáním Života, ale se skutečnou, v přítomnosti procítěnou zkušeností být plně naživu.

Party Budoucích Já

BLISS CONSCIOUS CLUBBING

Party Budoucích Já je taneční večírek, hra představivosti a odvahy. Staneme se tou nejlepší nijak nelimitovanou verzí nás samých – díky kostýmům, malování na tělo a vynalézavosti, jíž se nekladou meze. Naše budoucí já budou oslavovat, hrát si a užívat si sebe sama v tanci s ostatními, nebo o samotě v divoké taneční meditaci.

Guy jako DJ Colibri přináší energickou tranzovní hudbu, která nám vlije krev do žil a naše tělo nenechá chladným. Zpocení, unavení a šťastní pak spočineme v klidné meditaci s živou hudbou.

Party Budoucích Já je více než jen večírek. Je to dynamická komunita srdečných bytostí, vibrace lásky, oslava srdečné přítomnosti a otevřeného bytí. Jste vítáni pobýt, sdílet taneční parket, odpočívat v chilloutu nebo chrámu lásky, uvolnit se. Tato Party nás zve být vším, čím jsme, slavit společně s ostatními náš život plný radosti.

Živý koncert Ivan Jašek (i-one)

 * ambient, ethnic, chill-out, psybient, trance, psytrance *

I-One je umělecký pseudonym multi – instrumentalisty Ivana Jaška, který na hudebním poli působí více než 25 let.  Je profesionálním hudebníkem a mimo vystupování s rozličnými hudebními formacemi se věnuje i vlastní tvorbě. Sólově vystupuje se živými sety, případně jako DJ.  Jeho ambientní sety se skládají z pestré škály zvuků, harmonií a beatů.

Předností I-Ona je schopnost skloubit moderní elektronickou hudbu s tradičními/etnickými zvuky. Inspirován je šamanskou tradicí, etnickou hudbou, alikvotním zpěvem, elektronickými samply, efekty a zvuky přírody. Výsledná hudba vytváří unikátní atmosféru, při jejímž zaposlouchání se posluchač nechává unést mimo čas a prostor. I-One hraje především vlastní tvorbu (skládá hudbu v Abletonu, nahrává zvuky přírody, používá samplery a efekty, přidává živé nástroje a vokály a další). Kromě vlastní tvorby do setů komponuje i pečlivě vybrané tracky jiných producentů.

Ukázky hudby *** Fotogalerie

Tanec „Devantra“

DEVANTRA DANCE

Devantra je tanec naší posvátné podstaty. Zahrnuje Ducha, Duši, Srdce, Mysl a Tělo – tančíme vše, čím jsme, naplno tady, naplno teď, naplno v těle, objímáme hojnost všech odstínů lidské zkušenosti.

“Devantra” je slovo, jež zahrnuje a kombinuje tyto významy:

“Devotion” – uctívání posvátného srdce

“Deva” – posvátná síla přírody

“Tantra” – sjednocení a svatba vnitřku a vnějšku

Průvodci Tvořivostí ze Srdce

Hlavním průvodcem bude šaman, tanečník a bojovník srdce Guy Barrington z Anglie. Guy Barrington je dlouhodobě nejoblíbenějším průvodcem na festivalech Oslava Života, pro jedinečnou kombinaci silného spojení se spiritualitou a uzemnění v těle. Guy v České republice a mnoha dalších zemích Evropy vede výcvik pro Tvůrce a facilitátory, inspiruje a vede k otevřenosti, lásce, porozumění a akci.

„Dokážeš-li to zatančit, dokážeš to i žít!“ – Guy

Šárka Kmochová, iniciátorka Tvořivosti ze srdce, vede a organizuje cyklus Dělám, co mě baví:  program workshopů, večerů a inspirativních setkání. Usiluje o to co nejvíce rozšířit vědomí, že sny se mohou realizovat, své životy spolu-tvoříme s moudrostí a principy Života. Tento víkend organizuje pro všechny, kdo se chtějí dozvědět o tvořivosti více ze spirituálního pohledu a poznat její zákonitosti.

Šárka je vizionářka a žena činu, která se cítí Guyem inspirována a touží předávat jeho dary širokému publiku.

Šárka Kmochová (Česká republika)

Zakladatelka Oslavy Života

Guy je průvodcem a hlavním tvůrcem Cesty Tančícího Srdce - Dancing Heart Path - i tohoto jedinečného víkendu. Tanečník, šaman a otec, průvodce životem, sny a tvořivostí.

Guy Barrington (Anglie)

Tanečník a Tvůrce Cesty Tance
Ivan-Jasek-foto

Kombinuje moderní elektronickou hudbu s tradičními/etnickými zvuky. Inspirován je šamanskou tradicí, etnickou hudbou, alikvotním zpěvem a zvuky přírody.

Ivan Jašek (I-One)

Multi-instrumentalista

Ubytuje a hostí nás

KUBASOVA CHALUPA

 

 562 01, Sudislav nad Orlicí 11

Centrum Kubasova chalupa je původně rodový statek s vnitřním dvorem, jehož historie sahá do roku 1745. V letech 1997 – 2014 byl postupně s láskou a respektem vůči předkům přetvořený na retreatové a workshopové centrum.

VYBERTE SI CENU, KTERÁ VÁM SEDÍ

Ceny zahrnují kompletní program, ubytování a stravu. Za raw občerstvení a ubytování v soukromí si můžete připlatit.

Registrací souhlasíte se Smluvními podmínkami.

 • SUPER CENA

 • 4.900víkend
  • kompletní program
  • vícelůžkový pokoj nebo meditárna
  • veganská strava 3x denně

 • TOP CENA

 • 5.500víkend
  • kompletní program
  • vícelůžkový pokoj nebo meditárna
  • veganská strava 3x denně
  • smoothies, kokosy a raw dorty

 • VIP CENA

 • 5.900víkend
  • kompletní program
  • 2-lůžkový pokoj
  • veganská strava 3x denně
  • smoothies, kokosy a raw dorty