Tým Oslavy Života: Seznamte se

Hlavní organizátorky

Šárka Kmochová

Kdo jsem?
Spolu s Anetou Končulovou jsem iniciátorkou a zakladatelkou Oslavy Života.

Co mě přivedlo k Oslavě Života?
Touha věnovat svůj život tomu, co má hluboký smysl. Takové činnosti, která inspiruje lidi k oslavě, k pochopení, že máme vše, co potřebujeme, abychom život prožívali a ne přežívali. A také touha tvořit a pracovat kdy je mi příjemné, s lidmi, které mám ráda, na tom, co mě baví a kde se učím, a způsobem, který mi vyhovuje. A touha oslavovat Život!

Co je mým úkolem na Oslavě Života?
Zapálit oheň inspirace, stvořit vizi a nadchnout pro ni ostatní. Sestavit a vést tým skvělých lidí, kteří ji uvedou v život. Vytvořit program a naplnit ho inspirativními osobnostmi. Inspirovat účinkující ke spolutvorbě a propojovat zdánlivě nespojitelné. Jít příkladem jak oslavovat Život.

Aneta Končulová

Kdo jsem?
Jsem žena, matka, podnikatelka, manželka, tanečnice života, citlivá duše…..a kdo ví, co ještě, stále se vše mění a vyvíjí 🙂

Co mě přivedlo k Oslavě Života?
Chuť tvořit společně se Šárkou K. smysluplné projekty, které rezonují s naším srdcem.  Vše vyústilo ve společnou vizi a „Oslavu Života“ ve všech jeho barvách.

Co je mým úkolem na Oslavě Života?
Zastavit se, inspirovat, tvořit…více být a méně dělat. Oslavovat. Podporovat. Tančit. Otevírat. Hrát si….a jak se znám, tak i mnohem více…

Klíčový organizační tým

Jana Uhliarová

Kdo jsem?
Pár těžských chvilek v životě mě přivedlo nejdříve ke Kinezilogii One Brain a posléze k tantře. Pohyb mezi lidmi podobného smýšlení a naladění se mi moc líbí, takže jsem se začala aspoň malou troškou zabývat pomocí s administrativou nebo organizací ruzných seminářů. Podílím se na organizaci kurzu Andrewa Barnese v ČR, administrativní pomoci pro Art of Being Alana Lowena a podobně. V civilním životě se zabývám organizací a zajišťováním služeb v cestovním ruchu, zejména letenek.

Co mě přivedlo k Oslavě Života?
Po první úspěšné spolupráci se Šárkou na kurzech Andrewa Barnese jsem si vyzkoušela tantru také z druhé strany, nejen jako konzument, a má chuť podílet se na organizaci podobně laděných akcí tím jen vzrostla. Oslava života mi přišla už svou podstatou jako akce, na které bych se rozhodně chtěla účastnit, a strávit přelom roku v úžasné energii, která na podobných akcích bývá, bude prostě dokonalé. Navíc zcela vyjímečně slavím své narozeniny 

Co je mým úkolem na Oslavě Života?
Zajišťuji zejména organizaci jednotlivých bonusových večerů, doprovodný program a účetnictví celé Oslavy.

Dagmar Mičíková

Kdo jsem?
Jsem Dagi. Vždycky jsem měla radši být víc než účastníkem, být u zdroje/jádra a být svědkem toho jak to všechno vzniká; tvořit něco nového a jedinečného.

Co mě přivedlo k Oslavě Života?
Na prvním festivalu podobného druhu jsem byla v Anglii na podzim 2011, tedy přibližně ve stejné době, kdy se zrodila myšlenka Oslavy Života v hlavách Šárky a Anet. Byla jsem nadšená a ještě několikrát jsem do Anglie na různé festivaly jela, než jsem měla možnost účastnit se konečně něčeho podobného i u nás. Na první letní Oslavě Života 2013 jsem tlumočila. Nicméně toužila jsem přispět ještě intenzívněji.

Co je mým posláním na Oslavě Života?
Na letošní Silvestrovské Oslavě mám na starosti koordinaci všech průvodců a komunikaci s nimi. Abyste o nich měli veškeré informace a oni aby měli a věděli vše co potřebují, cítili se dobře a mohli se plně věnovat vám a všemu, co na festival přináší.

Tomáš Novák

Kdo jsem?
Jsem tím kým jsem. Pro každého někým jiným. 🙂 Mužem, klukem, milencem, kamarádem, bláznem, kolegou, sourozencem, synem. Baví mě život a jeho měnící se dynamika, ve které se učím sám sebe poznávat ještě více do hloubky. Poznávat to, kdo opravdu jsem za všemi těmi rolemi. Poznávat všechny své kvality.

Co mě přivedlo k Oslavě života?
Do Oslavy Života mě přivedl samotný fakt, že jsem se díky poznávání sám sebe a života začal více radovat a více oslavovat samotné bytí. Najednou přišel impuls, abych se zapojil do nějakého projektu, kde bych mohl pomáhat vytvářet místo pro lidi, kteří se chtějí také radovat a poznávat život více do jeho hloubek. A tak se stala ta “náhoda“, že jsem reagoval na nabídku na Facebooku své kamarádky, která zrovna lidi do týmu Oslavy Života hledala. Vize Oslavy Života zarezonovala s mým srdcem a stalo se. 😉

Co je mým úkolem na Oslavě života?
Mým posláním v Oslavě Života je komunikace s partnery festivalu, pomoc se sestavováním týmu pro Silvestrovskou Oslavu Života a odpovědnost za to, že se děje, co se dít má. Mnoho věcí je nových a hodně mě baví se díky tomu učit a tvořit nové procesy a seznamovat se s novými lidmi. Cítím vděčnost, že spolu se skvělým týmem můžeme tvořit něco užitečného. Děkuji

Jana Háková

Kdo jsem?
Žena, matka, milenka. Baví mě jóga a hledání souvislostí, neviditelných vláken, kterými jsou propojení lidé a události kolem nás a zjišťovat, jak vše plyne a dokonale funguje, i když se to na první pohled třeba nezdá. Baví mě můj malý syn, který je mým největším učitelem.

Co mě přivedlo k Oslavě Života?
Jak se do Vesmíru volá, tak se z něj ozývá. Takže i Oslavu Života jsem si k sobě nějakým způsobem přitáhla a uvidíme, kam mě zavede. Zatím se mi tento směr hodně líbí.

Co je mým posláním na Oslavě Života?
Pro Oslavu Života se starám o to, aby se všichni, které by tento festival mohl zajímat, o něm také skutečně dozvěděli. Konkrétně aby si mohli o všem kolem festivalu přečíst na webu, na blogu nebo na Facebooku a aby je to čtení bavilo.

Klára Jelínková

Kdo jsem?
Jsem žena, která objevuje krásy života. Před čtyřmi roky jsem se vydala na cestu sebepoznání, a to mi přináší do života spustu nového a nepoznaného, což se týká i mne samé. Jsem žena, která stojí na rozcestí a hledá tu svoji pravou životní cestu. Jsem žena, která se pomalu vydává na cestu do neznáma a čeká jí velké dobrodružství, ačkoliv to navenek nemusí tak vůbec působit.

Co mě přivedlo k Oslavě Života?
Oslava Života si mne přitáhla svojí vizí, se kterou se plně ztotožňuji. Jsem ráda, že mohu být součástí týmu, jehož posláním je vytvoření prostoru v silvestrovském čase pro všechny, kdo se chtěji netradičně rozloučit se starým rokem a přivítat ten nový. Díky Oslavě Života mám možnost být u zrodu něčeho krásného, tajemného, kreativního, hravého, emotivního, prostě jedinečného zážitku.

Co je mým úkolem na Oslavě Života?
Mým úkolem je komunikace s partnery Oslavy Života. Ráda bych oslovila co nejvíce partnerů, aby se informace o naší Silvestrovské Oslavě Života dostala až k vám a vy jste se jí rovněž mohli zúčastnit. V případě, že toto čtete, tak se mi to podařilo 🙂

Tereza Dlabalová

Kdo jsem?
Žiji pro vizi jednoduchého a harmonického života v souladu s přírodou a přirozeností. Společně s manželem Honzou provozujeme meditační centrum Sklenářka a věnuji se pořádání dalších podobně laděných projektů, např. Vegetariánského festivalu a kurzů osobního rozvoje.
Mou cestu k vlastní duši provází tantra, šamanismus, jóga a sdílení v kruhu žen. Miluji kočky, les, oceán, Divošku v sobě, muže po mém boku a let na koštěti.

Co mě přivedlo k Oslavě Života?
Na Oslavě Života jsem spolupracovala už v roce 2013 díky přátelství a propojení některých aktivit se Šárkou a Anetou, hlavními organizátorkami.

Co je mým úkolem na Oslavě Života?
Na silvestrovském festivalu mám na starosti registrace a komunikaci s účastníky.

Alice Najmanová

Kdo jsem?
Po několikaletém putování po světě jsem se vrátila do rodné vlasti, abych se znovu spojila se svými
rodnými kořeny a radovala se ze života „doma“. Při této cestě byl můj život obohacen terapií BodyTalk Systém, kterou společně se svými talenty a zkušenostmi využívám v práci s klienty v Čechách.

Co mě přivedlo k Oslavě Života?
Rozhodnutí radovat se ze života mi jednoduše otevřelo dveře na Oslavu Života.

Co je mým úkolem na Oslavě Života?
Budu se starat o „zázemí“ a zajistím, abyste se v interiérech citili skvěle a byli prostě jako doma. V úzké spolupráci s mistry gastronomie budu dbát na to, aby Vaše chuťové buňky oslavolaly za Vás

Peter Končula

Kdo jsem?
Jsem Peter a brzy se vám představím blíže 😉

Překladatelé

Petra Pejchalová

Kdo jsem?
Jsem tlumočnice, překladatelka a lektorka konstelací, duší dobrodruh a cestovatelka.

Co mě přivedlo k Oslavě Života?
Láska k jazykům a cestování mě přivedla k obrovské touze a zájmu poznávat a zažívat, jakými nejrůznějšími způsoby lidé různých kultur žijí, a jak všelijak se dá vnímat svět a život. Po několika letech cest a putování ve mně vykrystalizoval pocit základní esence, kterou máme všichni i přes kulturní podmíněnost všichni společnou. Jako tlumočnici mě baví a naplňuje propojovat jako most a prostředník lidi, předávat ty zdánlivě jiné pohledy na svět a při tom stále znovu nacházet, cítit a společně oslavovat tu společnou esenci pod tím.

Co je mým úkolem na Oslavě Života?
Na Oslavě Života mám jako koordinátorka týmu tlumočníků za úkol tento tým sestavit a během Oslavy budu bdít nad tím, aby vše vyřčené (i nevyřčené 🙂 ) doputovalo co nejpřesněji a nejpříjemněji až k vám.

Petr Lisý

Kdo jsem?
Živím se především jako překladatel a tlumočník z angličtiny na poli psychoterapie, spirituality a osobního rozvoje. Kromě toho provozuju také astrologické poradenství, a aktuálně píšu knihu na téma Archetypová astrologie. Řadu let pravidelně tančím 5 rytmů a působím jako občasný DJ pro večery spontánního tance. Více o mně a mé práci na www.osobni-horoskop.cz a www.translisy.cz.

Co mě přivedlo k Oslavě Života?
Spolupracoval jsem už na přípravě letní Oslavy života 2013, a přivedla mne k tomu zvědavost a touha po plnokrevné zábavě s prvky seberozvoje a kultivace sexuality. Je to také možnost potkat nové lidi, nechat se inspirovat a podílet se na vzniku smysluplného volnočasového projektu, což mne vždy bavilo.

Co je mým úkolem na Oslavě Života?
Stručně řečeno, mým úkolem je překládání textů na webu Oslavy života z češtiny do angličtiny, a občas i opačným směrem.

 

28.12. 2014 – 2.1. 2015 proběhne Silvestrovská Oslava Života

Zařaď se do slosování o 2 vstupy v hodnotě 11.000Kč

 

* Email:
 Jméno:
Vaše data jsou v bezpečí – SmartEmailing.cz

Slosování proběhne 10.12. 2014. Registrací se zařazujete do databáze společnosti Oslava Života s.r.o. Kdykoli se můžete ohlásit – také nemáme rádi spam!