fbpx

 ZDROJE A ZÁBRANY NA CESTĚ ZA VIZÍ

– konstelační večer s Rudolfem Orságem

Setkání z cyklu „Dělám, co mě baví“

ve čtvrtek 1.6. od 18:00 do 21:30, Praha

„Průvodcem květnovým večerem nám bude Rudolf Orság. Je mi ctí pozvat právě jeho – symbolizuje pro mě klid, moudrost, sílu a pokoru. Rudu vnímám jako jednoho z těch výjimečných mužů, kteří vytrvale a s úctou přijímají  a naplno prožívají životní lekce a výzvy, mají odvahu být zranitelní a nehrají si na dokonalé. A právě díky tomu může být inspirací a vzorem lidskosti, vytváří prostor bezpečí, citlivosti a pravdy, ve kterém s ním i my můžeme růst.“ Šárka Kmochová

“Trvalo mi přes dvacet let, než jsem si uvědomil, že skrze ambice a úsilí se `tam` (ke štěstí, nirváně?) nedostanu. Začal jsem na to přicházet skrze životní vztahová zklamání a krize, korporátní džoby, zahraniční zkušenosti a četné duchovní cesty. Nakonec jsem pochopil, že když půjdu životu z cesty a více se `odevzdám` proudu života, věci se mohou dít snadněji, tvořivěji a nenásilněji. Více k mému příběhu a pochopení v rozhovoru pro Cesty k sobě.“  Rudolf Orság

Sny a vize si žádají být souladu s naší DUŠÍ. K jejich realizaci potřebujeme umět využívat své zdroje. Potřebujeme také odvahu k tomu poznat, vidět a opustit překážky, jež nám v naplňování vize brání. Přijďte prozkoumat své ZDROJE a ZÁBRANY na prožitkový konstelační večer pod vedením Rudy Orsága.

Co jsou konstelace?

 

Konstelace  jsou úžasnou, hlubokou, mnohdy i zábavnou, cestou osobního rozvoje. Umožňují pracovat s každou situací individuálně, pracují se silou sehrané skupiny. Kombinují prožitek s postupných pochopením souvislostí ve vašem životě. Účastníci se značně inspirují navzájem a odnáší si často vhledy i v oblastech, které vůbec nepřišli řešit.

 

„Na konstelace jsem se přihlásil s cílem zpestřit si sobotní program bez dětí. Odešel jsem s radostným pocitem a vhledem, který mi pomůže odložit celoživotní smutek, který už nemusím dál nést. Doba k tomu už dozrála a konstelace s Rudou byly tím klíčem, který konečně otevřel ty dlouho zamčený dveře. Dveře ve sklepě, co se objevily za hromadou haraburdí poté, co jsem ten bordel v posledních letech protřídil a vyházel. S vděčností…“

Pavel, prosinec 2015

 

Na tomto workshopu můžete:

 

  • uvidět stav své vize právě teď
  • rozpoznat překážky, jež brání její realizaci
  • pochopit širší souvislosti své cesty
  • vyjasnit si svůj vztah k vizi, ke svému směřování
  • zvědomit si vlivy, které vám dosud byly skryté
  • nalézt oblast, kde je „zakopaný pes“
  • propojit se se svými zdroji a sebe-vědomím

 

Na workshopu budeme pracovat formou mini-konstelací v malých skupinkách. Večer proběhne hravou, odlehčenou formou. Budete mít příležitost zkoumat vlastní situaci a také stát jako zástupce v konstelacích ostatních. Příležitost vcítit se do někoho, kdo je úplně jiný, než vy sami, je velmi obohacující a může být stejně silným zdrojem inspirace, jako postavení konstelace vlastní.

 

Přijďte lépe pochopit sebe i druhé a překonat překážky na cestě ke své vlastní a jedinečné Oslavě Života.

O životní cestě Rudy Orsága

Konstelační workshop vede

Rudolf Orság

 

 průvodce, kouč a lektor seberozvojových seminářů

Ruda

Co přispívá nejvíc k míře radosti a štěstí v našich životech? Ze zkušenosti lidí, kteří ke mně přichází, to nejsou peníze, majetek, společenský status ani kariéra těmi klíčovými faktory. Je to především vztah k sobě, schopnost být opravdově a celistvě sám (se) sebou. A je to kvalita vztahů s nejbližšími lidmi kolem nás.

 

Ohromně mi v pochopení toho, co je důležité, pomohla moje rodina. Moje úžasná partnerka Iva, se kterou jsme si prošli těžkými, život ohrožujícími, zkušenostmi, navzájem se podporovali a inspirovali. Syn Jakub, který mi pomáhá nacházet ztracenou hravost a živelnost. Můj táta, maminka, brácha.

 

Při práci s lidmi vycházím často intuitivně z přítomného okamžiku a dlouholeté zkušenosti. Vnímám, co jednotlivci a skupiny nejvíce potřebují. Nejraději pracuji skrze konstelace, meditace a koučink. Vytvářím prostor pro trvalé, prospěšné změny v životech mužů a žen.

 

VÍCE O MÉM ŽIVOTNÍM PŘÍBĚHU na www.zivotnicesta.eu

Cyklus „Dělám, co mě baví“ vytváří

Šárka Kmochová

 

zakladatelka Oslavy Života, koučka, lektorka, organizátorka

Šárka Kmochová

Téma hledání pracovní spokojenosti je pro mě živé od doby, kdy jsem opustila manažerské místo v korporaci a začala hledat a zkoušet dělat, co mě opravdu baví a naplňuje. Mám za sebou výcvik v koučování a stovky hodin individuálního koučinku, mnoho firemních školení jako lektor, desítky workshopů osobního rozvoje, které jsem zorganizovala pro zahraniční lektory. Pár vlastních workshopů, dva velké mezinárodní festivaly.

Zažila jsem podnikání na vlastní pěst i ve dvou, týmovou i individuální práci. Spolupráci s kolegy, kamarády, s partnerem.

Něco z toho bylo a stále je nekonečným zdrojem energie, baví to mě i druhé. Jiné projekty dopadly tak nějak neutrálně, samy “vyšuměly”nebo skončily za dramatických okolností. Díky koučinku využívám nástroje, které mi pomáhají tříbit a uvědomovat si, co je to, do čeho má smysl věnovat energii a srdce, a také jak to udělat, abych z toho vyšla nabitá, nikoliv vyčerpaná. Učím se z chyb i úspěchů a baví mě sdílet techniky, které fungují, a šířit je dále mezi vás.

Cena workshopu je 350 Kč.

 

Čtvrtek 1.6. od 18:00 do 21:30,  Karlova 25, Praha 1

 

Pro zajištění účasti se přihlašte předem, na email vám zašleme další instrukce.