fbpx
 

Registrace – Silvestrovská oslava

VSTUPENKY – UBYTOVÁNÍ – STRAVA

Pětidenní nabitý program+ ubytování + plná penze = již od 8 750 Kč.

Tedy 1750 korun denně.

Cena se mění pouze se zvyšujícím se standardem ubytování, které si zvolíte.

REGISTRACE UZAVÍRÁME 22. 12.

Přihlásíte-li se později, nemůžeme vám již garantovat původní cenu Oslavy. Vzhledem ke státním svátkům již není čas na bankovní převod a administrativní zpracování vaší registrace. Stále se můžete přihlásit, počítejte ale s platbou na místě a administrativím příplatkem 300Kč. Další instrukce vám pošleme emailem.

Ceny

Cena za 5-denní program festivalu je 5.500Kč.

Cena zahrnuje veškerý program, od úvodní uvítací ceremonie, přes dopolední i odpolední workshopy, ranní meditace, až po závěrečnou Oslavu. Zvlášť se platí individuální kozultace s průvodci, pokud je nabízejí.

Cena za 5 nocí v hotelu a plnou penzi se pohybuje od 650 Kč/osobu/den do 1200 Kč/osoba/den.

Cena se mění podle standardu ubytování, od luxusního VIP pokoje přes apartmán po třílůžkový pokoj. Ve všech případech zahrnuje vegetariánskou plnou penzi.

Dvoulůžkový pokoj

Pokoje vysoké kvality s vlastním soc. zařízením. Čtyřhvězdičkový standard pro většinu účastníků za bezkonkurenční cenu. Ideální varianta pro páry či dvojice kamarádů. Celkem je k dispozici 68 pokojů.

Cena zahrnuje plnou vegetariánskou penzi.

800,- Kč/osoba/den

4.000,- Kč/osoba/pobyt

Třílůžkový pokoj

VYPRODÁNO!

Prostorné pokoje vysoké kvality s vlastním sociálním zařízením. Ideální pro kamarády, nezadané, nebo pro ty, kdo se registrujete samostatně. Celkem je k dipozici 13 pokojů.

Cena zahrnuje plnou vegetariánskou penzi.

650,- Kč/osoba/den

3.250,- Kč/osoba/pobyt

Apartmán

Apartmán, to je 2 x dvoulůžková ložnice a sociální zařízení, celkem pro 4 osoby. Skvělé ubytování pro skupinu přátel, která chce být pospolu, má ráda své soukromí a vyšší standard.  Celkem jsou k dispozici 4 apartmány.

Cena zahrnuje plnou vegetariánskou penzi.

950,- Kč/osoba/den

4.750,- Kč/osoba/pobyt

V.I.P. dvoulůžkový pokoj

VYPRODÁNO!

Luxusní dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Ideální pro náročnější, kteří si přejí být ubytovaní přímo v srdci dění blízko festivalového dění. Pokoje jsou centrálně položené, přesto tiché, zajišťující maximální soukromí. Celkem jsou k dispozici 4 V.I.P. pokoje.

Cena zahrnuje plnou vegetariánskou penzi.

1.200,- Kč/osoba/den

6.000,- Kč/osoba/pobyt

O hotelu

Silvestrovská oslava se koná v Hotelu Lions Nesuchyně. (www.stredisko-nesuchyne.cz) Nesuchyně je vesnička ležící mezi královskými městy Rakovník a Slaný a je v polovině cesty mezi Prahou a lázeňským městem Karlovy Vary. Středisko nás na první pohled velmi zaujalo a věříme, že je jako stvořené pro naši zimní Oslavu Života. Disponuje řadou sálů a učeben, kde bude probíhat bohatý program a zároveň využijeme mnoha příjemných zákoutí pro vytvoření chrámu lásky, meditační místnosti, chill-out prostoru apod. Přímo v srdci hotelu je velmi prostorný a útulný sál, kde se uskuteční i hlavní program silvestrovského večera. Součástí programu bude i dostatek času na odpočinek, a tak můžete využít hotelového bazénu s protiproudem, finské sauny nebo vířivky. Rozmazlit své tělo můžete také léčivými koupelemi, hřejivým zábalem anebo pestrou nabídkou masáží a dalších procedur. A pokud je vaše představa o relaxu trochu jiná, je možné zahrát si i bowling, stolní fotbálek, kulečník anebo squash, badminton či stolní tenis.

Strava

IMG_2609Budeme pro vás připravovat, chutnou a kvalitní vegetariánskou stravu. Garantem kvality je Daniela Mášová, která již pro vás vařila na naší letní Oslavě Života 2013 a z vaší zpětné vazby víme, že vám velmi chutnalo. Tentokrát bude Daniele k ruce i tým zkušených hotelových kuchařů, a tak věříme, že výsledek opravdu bude lahodit všem našim smyslům!

Oslava s dětmi

Počítáme s tím, že děti do tří let budou mít pobyt zdarma, starší děti pak zaplatí sníženou cenu za ubytování a stravu. V hotelu je možné si zapůjčit také dětskou postýlku.

 

Po celou dobu Oslavy budou moci děti využít dětský koutek, garantkou dětského programu je zkušená lektorka a maminka čtyř dětí Arnoštka Berousková. Více o cenách za ubytování a stravu pro děti, hlídání v dětském koutku a podmínkách se  dočtete zde.

Registrační formulář – Silvestrovská Oslava Života

POZOR! REGISTRACE KONČÍ 22. 12.!!! 

Přihlásíte-li se později, nemůžeme vám již garantovat původní cenu Oslavy. Vzhledem ke státním svátkům již není čas na bankovní převod a administrativní zpracování vaší registrace. Stále se můžete přihlásit, počítejte ale s platbou na místě a administrativím příplatkem 300Kč. Další instrukce vám pošleme emailem.

* Email:
* Jméno:
* Přijmení:
    Adresa:
    Mobil:
* Ubytování a stravování:
* Doprava:
* Informace o festivalu:
* Přejete si vystavit fakturu? :
    Fakturační údaje:
* Souhlasím se Smluvními_podmínkami:
* Chci přijet s dítětem/dětmi:
    Dítě spí v hotelové posteli? :
    Chci využít dětského koutku:
    Poznámka:
Vaše data jsou v bezpečí – SmartEmailing.cz

Nejčastěji kladené otázky

Nikdy jsem na žádné podobné akci nebyl. Mohu přijet?

ANO! Program je bohatý – vyberete si i pokud jste na takové akci úplně poprvé. Na festivalu se nebude pracovat s žádnými pokročilými technikami vyžadujícími přechozí znalosti či zkušenosti. Můžete si vybrat program podle chuti. A navíc: když se vám nebude chtít, nemusíte dělat vůbec nic .. můžete třeba odpočívat v sauně, bazénu nebo vířivce.

Oslava Života mě láká, ale mám trochu obavy. Je to ta správná akce pro mě?

S největší pravděpodobností nejsi sám ani sama! Mírné obavy cítí hodně lidí, zejména ti, co jedou na takovou akci poprvé.  Je to přirozené – vždyť vstupovat do neznáma, vydávat se tam, kde jsme ještě nebyli, být mezi novými lidmi – to všechno chce docela ohvahu, že? Šeptá-li nám naše intuice, že nás čeká potenciálně silná zkušenost, je v tom obvykle hodně energie. A takové zkušenosti od nás vyžadují  posunout své hranice (aniž bychom je ovšem ignorovali!). Možná není špatný nápad uvědomit si, zda to, co cítíš, má blíže nervozitě nebo k hororu. Pokud je to to druhé, Oslava Života zřejmě nebude tou pravou zkušeností pro tebe. Prostě důvěřuj své intuici!

Mohu se přidat na festival později, nebo se zúčastnit jen některých dnů?

NE. Celý festival je vedená cesta, která má jasný začátek a konec. Přejeme si zachovat intimitu i hloubku celé skupiny a nenarušovat společné dobrodružství snahou o integraci nově příchozích účastníků. Děkujeme za pochopení.

Opravdu je celý Silvestr bez alkoholu?

ANO. Máme pro vás připravený takový program, že se nebudete nudit a na alkohol  si ani nevzpomenete. Oslava Života je vědomým přechodem do nového roku – a proto zůstaneme střízliví.

 

Přejeme si, aby se ve skupině oslavujících lidí nepohybovali lidé pod vlivem alkoholu. Proto alkohol v celém areálu nebudeme prodávat. Pokud si Silvestr bez alkoholu nedovedete vůbec představit, toto zřejmě není akce pro vás. 

Jsem spíše introvert a přijít mezi 200 lidí mě trochu děsí. Zapadnu tam?

ANO! Samotné vstupování a stávání se součástí skupiny lidí je pro mnoho lidí výzvou. První večer a následující dopoledne obsahuje cvičení a workshopy, které to významně usnadňují. Program připravujeme tak, aby vás podpořil ve spojení sama se sebou a s tím, kde se právě nacházíte; a abyste si dokázali vytvořit takovou zkušenost, po které toužíte a kterou potřebujete. Oslava Života je příležitostí právě toto trénovat, aniž byste museli být kýmkoli jiným než sami sebou. 

Je Oslava Života sexuálně zaměřená? Musím se někoho dotýkat?

NE. Tohle je horká otázka pro mnoho účastníků. A zcela přirozená odpověď je: NE! Oslava Života , to je takový prostor, kde bude možné zažít celou řadu způsobů, jak oslavovat, jak se vyjádřit, jak s být spolu. A být sexuální, to je pouze jedna z nekonečné palety možností! Není vůbec žádný důvod, proč byste měli dělat cokoli, co se vám nechce. Náš rozmanitý program kombinuje různé metody osobního rozvoje: meditace, jógu, energetická cvičení, kontaktní improvizaci, tanec, šamanismus, konstelace, rituály, přednášky, diskuze .. a tak dále. Nemáte-li zájem o téma sexuality, ani o kontakt s druhými, můžete celou dobu navštěvovat jiné workshopy. Nejdůležitějším pravidlem na Oslavě je vzájemný respekt k osobním hranicím.

– Zároveň Oslava Života přijímá lidské bytosti v jejich celistvosti, včetně sexuality. Proto nabízíme i několik workshopů na toto téma a sexuálním kontaktům mezi dospělými lidmi nebudeme bránit. Proto připravujeme krásný prostor – „chrám lásky“ – kde se lidé mohou v bezpečném prostředí sexuálně setkávat.

Jsem homosexuál/ lesba/ mám jinou sexuální orientaci. Mohu přijet?

ANO. Jste vítáni! Podporujeme všechny formy sebevyjádření, a přejeme si, abychom všichni mohli být sami sebou a oslavovat naši jedinečnost.

Rád bych na festivalu vystupoval/a nebo nabídl/a své služby. Je to možné?

ANO. Tým učitelů, kteří povedou hlavní program je v tuto chvíli již kompletní. Pokud se ale Oslavy zúčastníte, můžete se zapojit do příprav Silvestrovského večera a vystoupit v naší talent show. Např. připravit nějaké představení, předtančení, vystoupení či vtipné číslo .. Pokud vás to láká, napište nám to při registraci – dáme vám pak vědět, co všechno je možné.

Mohu přijet s partnerem/ bez partnera/ s přáteli / úplně sám?

ANO. Celého programu se můžete účastnit v páru i jednotlivě. Pokud přijedete v páru, je na vás, zda budete chtít projít stejnými workshopy či cvičeními společně nebo odděleně. A když přijedete úplně sami, nemusíte se obávat, již během zahajovacího večera budete mít možnost se seznámit s ostatními. Většina lidí jezdí jednotlivě či s přáteli, páry obvykle tvoří kolem 30% účastníků.

Můžeme přijet i s dětmi?

ANO. Po celou dobu festivalu můžete využít dětský koutek, kde bude probíhat speciální program pro děti. Více o programu, cenách a podmínkách se dozvíte zde.

Mohu přijet se svým domácím mazlíčkem?

NE. Hotel si domácí zvířata v areálu nepřeje, prosíme zajistěte jim jiné hlídání.

Můžu přijet s karavanem?

NE. Karavany není možné v areálu parkovat. Středisko je již nyní s elektřinou na místním maximu a připojení pro karavany tedy neposkytuje.

Mám dietu (veganská strava, bezlepková dieta apod). Mohu se stravovat s vámi?

ANO. Běžné diety jsme schopni zařídit, pokud uvedete své požadavky již při registraci. Strava je primárně vegetariánská a k dispozici je vždy i veganská varianta. Máte-li speciální dietu, kontaktujte Terezu na emailu tereza@oslavazivota.cz. Oceníme vaši včasnou komunikaci – i když se vynasnažíme, na místě již nemusíme být schopni vám vyhovět.

Mohu si objednat pobyt bez stravy?

NE. Cena za ubytování zahrnuje i vyváženou vegetariánskou stravu, která doplňuje náš program. Není možné cenu snížit v případě, že byste s námi nejedli. Poskytneme vám za výbornou cenu skvělou stravu aumíme vyjít vstříc i vaší speciální dietě.

Jak se dostanu do místa konání autobusem nebo vlakem?

Na email vám zašleme podrobné informace ohledně dopravy. Budeme organizovat autobus z Prahy na místo konání a zpět do Prahy. Zastávky autobusu v Praze budou u Hlavního vlakového nádraží a na letišti. Pokud si ho přejete využít, prosím uveďte tak při registraci.

Můžete mě spojit s někým, kdo jede na festival autem?

ANO. Na webu zveřejníme cestovní fórum, kde může každý vložit svou nabídku nebo poptávku na spolujízdu. Na tuto možnost budete upozorněni emailem.

V případě dalších dotazů kontaktujte Terezu Dlabalovou: tereza@oslavazivota.cz , +420 777 078 716

 

Získejte zdarma webinář Oslavy Života

Jak zvládnout loučení, prohry a konce

 

 

* Email:
 Jméno:
Vaše data jsou v bezpečí – SmartEmailing.cz

Stažením webináře se zařazujete do databáze společnosti Oslava Života s.r.o. Kdykoli se můžete ohlásit – také nemáme rádi spam!