fbpx
 

Taneční prázdniny 2020

s Guyem Barringtonem

3. – 9. srpna 2020

TANEČNÍ PRÁZDNINY

s Oslavou Života a Guyem Barringtonem

PRÁZDNINY PLNÉ TANCE S PŘÁTELI A RODINOU

PROTANČETE S NÁMI LÉTO!

 tanec * tanec  * tanec

 

sdílení v rodinkách * tanec pro dospělé a děti * taneční rituály pouze pro dospělé * tranzovní tanec

*nanuky, kafíčka a limonády * odpoledne na dece a v čajovně

 

 děti v týpí * zpívání a malování * hry v přírodě * dobrodružství v lese

Láká vás to?

Prostě se rozhodněte a přidejte se k nám!

 

Důležitou hodnotou, kterou uznáváme, je SVOBODA. Na prázdninách vás tedy nebudeme k ničemu nutit.

Je na vás, do jaké míry se budete zúčastňovat vedeného programu, a jak moc se vám bude chtít jen tak odpočívat, polehávat či jezdit na výlety.

PROGRAM TANEČNÍCH PRÁZDNIN

Na tanečních prázdninách s Oslavou Života jsou dospělí i děti.

Věříme, že jejich společné sdílení času a prostoru nás všechny může obohatit a přejeme si, aby nám tu společně bylo dobře.

Zároveň respektujeme osobní prostor účastníků bez dětí a naším přáním je zajistit i pro ně pohodový průběh tanečních prázdnin.

V některých částech programu budou děti a dospělí tvořit a být společně, v jiných částech programu budou mít dospělí a děti svůj zvláštní, oddělený program.

Většina workshopů na hlavním sále jsou pro děti uzavřeny. Pro děti je připravený program v dětském sále, který pro ně organizují zkušení pedagogové.

Děti budou bydlet, stravovat se a obývat prostor společně s dospělými.

Průvodci tanečními prázdninami

Guy Barrington

 

Guy Barrington je dlouhodobě nejoblíbenějším průvodcem na festivalech Oslava Života, pro jedinečnou kombinaci silného spojení se spiritualitou a uzemnění v těle. Guy v České republice a mnoha dalších zemích Evropy vede výcvik pro Tvůrce a facilitátory, inspiruje a vede k otevřenosti, lásce, porozumění a akci.

 

„Již 15 let jsem jsem tanečním průvodcem. Studoval jsem šamanismus, práci se sny, posvátnou sexualitu, meditaci, léčení, práci s vnitřním dítětem, vyjednávací a komunikační dovednosti, mytologii, tvůrčí procesy, jsem učitelem Biodanzy. Také jsem otcem na plný úvazek v nepřetržitém výcviku Umění rodičovství. Jsem věčným studentem umění Lásky a ochotně jdu cestou vědomého, probuzeného žití vztahů.“

Náčelník Petr Diamant

Jsem otcem dvou úžasných dětí, učitelem na Montessori škole, facilitátorem Mužského kruhu a Poradních kruhů, certifikovaným instruktorem Empower the Child a náčelníkem woodcrafterského kmene.

Denně se setkávám s dětmi. Vidím, kolik z nich je zmateno a dezorientováno v tomto světě. Setkávám se s otci, kteří žijí ve starých a nefunkčních archetypech výchovy a vzájemných vztahů a často jimi deformují své potomky.

Pomáhám mužům najít svoji vnitřní sílu a autenticitu. Provázím je procesem, jak se vyrovnat se svým vnitřním (často traumatizovaným) klukem, jak čelit problémům v partnerském životě, v rodině či v zaměstnání.

Maximálně podporuji děti v jejich přirozenosti a jsem jim průvodcem na cestě v současném prostředí. Snažím se kultivovat vzájemnou komunikaci a citovou vazbu mezi rodiči a jejich dětmi.

Věřím, že vychováme-li pevné a zdravé pokolení, vykonáme-li maximum pro to, aby naše děti byly šťastné a silné osobnosti, pomůžeme tak celému světu a naší Zemi.

www.skolakojota.cz

ÚČASTNÍCI TANEČNÍCH PRÁZDNIN S GUYEM ŘÍKAJÍ…

„Nejlepší chvíle jsou ty, kdy děláme, co milujeme, s těmi, které milujeme. Takové jsou a budou Taneční Prázdniny.“

účastník Tanečních prázdnin 2017

„Úžasná kombinace programu pro dospělé a děti, kde si každý přijde na své

účastnice Tanečních prázdnin 2018

„Taneční prázdniny bych doporučila všem, kteří si chtějí užít lehké plynutí, sdílení a výživu těla i ducha ve společnosti podobně naladěných lidí a přitom nechtějí nechávat děti doma. Krásné prostředí centra Buchov jen pomáhá pocitu, že nic nemusíte, ale všechno můžete“.

Jana, účastníce Tanečních prázdnin 2017

„Děti si utvoří svůj svět a dospělák se může věnovat v klidu sobě a přátelům. Skvělá příležitost užít si část dne pro sebe a část dne s dětmi, zatančit si, zameditovat, potkat super lidi!“

 účastnice Tanečních prázdnin 2018

JIŽ BRZY ZVEŘEJNÍME VÍCE INFORMACÍ O MÍSTĚ KONÁNÍ, PROGRAMU A CENĚ

PŘIDEJTE SE A PROTANČETE S NÁMI LÉTO!

Zanechte nám svůj email! Jakmile spustíme oficiální registrace – dáme Vám vědět mezi prvními!

ZLEPŠETE SI VZTAH K PENĚZŮM

Stáhněte si 6-minutové video, ve kterém Guy Barrington popisuje zákony hojnosti.

Pochopte svůj vztah k penězům díky praktickému cvičení.

Bežně jsou takové promluvy součástí workshopů Oslavy Života,

nyní jí může dostat každý, kdo odebírá naše novinky.