fbpx
 

Tranzovní Tanec Předků

Colibri Heart Tribal Trance Dance

 s Guyem Barringtonem

 

v pátek 17. dubna

v Praze, 19 – 22hod

Naši předkové používali tranzovní tanec v rituálním kontextu po tisíce let. My dnes tančíme naše i jejich sny a vize, na počest našeho spojení s Matkou Zemí a veškerým Životem, vstupujíce tak společně do říše extatického.

Tranzovní Tanec Předků nás spojuje s životní sílou v našem nitru, s hlubokým porozuměním a vizí, které pramení z našeho vnitřního Bytí. Tančíme se zaměřením, záměrem a odevzdáním, abychom hojně manifestovali tyto rozvíjející se kvality ve prospěch všech oblastí našich životů. Tímto způsobem je naše cesta s tranzovním tancem živoucí alchymií, pohybující se a dýchající modlitbou, která má moc a záměr.

UVOLNĚNÍ

Začneme uvolněním těla, puštěním napětí a stresu pomocí práce sdechem a energií. Vybudujeme přirozenou životní sílu (Chi/Prána).

ZÁMĚR

Za zvuků rituální hudby, šamanských bubnů a chrastidel a hlubokého dechu se plně oddáme extatickému tanci a stanovíme si záměr pro tento taneční rituál.

NAPOJENÍ

Se silou našeho záměru, s modlitbami k našim předkům, silovým zvířatům, průvodcům a duchovním pomocníkům se vypravíme k Velkému Duchu.

LÉČENÍ

V tomto silném napojení nalézáme obnovení, léčení, vhled, inspiraci, prohloubení našeho vědomí a přítomnosti.

Kdo je Guy Barrington

Již 15 let jsem jsem tanečním průvodcem. Studoval jsem šamanismus, práci se sny, s posvátnou sexualitou, meditaci, léčení, práci s vnitřním dítětem, vyjednávací a komunikační dovednosti, mytologii, tvůrčí procesy, jsem učitelem Biodanzy.

Také jsem otcem na plný úvazek v nepřetržitém výcviku Umění rodičovství. Jsem věčným studentem umění Lásky a ochotně jdu cestou vědomého, probuzeného žití vztahů.

Poté Silvestrovské Oslavě Života jsem nadšený, že opět přijíždím do České repubiky podělit se o svou práci. Cítím, že jsem se propojil ještě více s vaším duchovním klanem. To mě těší a inspiruje sdílet s vámi všechny mé dary tance, lásky a vědomí.

Během příštích 2 let se v České republice, Skandinávii, Holandsku a ve Spojeném království uskuteční výcvik “The Dancing Heart Path ~ GuyDance Journey Training” (Cesta tančícího srdce ~ výcvik GuyDance Journey). Přijďte se seznámit …

Tranzovní Tanec hostí

STUDIO ALTA

 

U Výstaviště 1286/21, Praha 7-Holešovice

Studio Alta je umělecký prostor ALT@ART, kde se dělá alternativní divadlo a výrazový tanec. Cesta Tance se bude konat v nově zrekonstruované původní industriální hale s neopakovatelnou atmosférou.

AKČNÍ CENA PŘI PLATBĚ DO 10.4. JE 300KČ

CENA NA MÍSTĚ JE 400KČ

Tento víkend nabízíme i další akce

víkendové taneční workshopy s Guyem

víkendové taneční workshopy s Guyem

Taneční workshopy v sobotu a neděli povede jedinečný Guy Barrington.
páteční tranzovní tanec předků

páteční tranzovní tanec předků

Rituální tranzovní tanec s Guyem, který naši předkové praktikovali po tisíce let.
sobotní LoveParty s DJ's a živou hudbou

sobotní LoveParty s DJ's a živou hudbou

Dance party v klubu, s DJs, občerstvením a živou hudbou, na vibracích lásky, bez kouře a alkoholu.
nedělní snění - živý koncert s Maokem

nedělní snění - živý koncert s Maokem

Nedělní snění a integrace prožitku při živém koncertu Maoka.

Všechny akce Cesty Tance se budou konat v Praze od pátečního do nedělního večera, konkrétní místa konání ještě upřesníme.  Můžete se zúčastnit víkendu jako celku, zároveň je možné i přijít na jednotlivé večery. Mezi workshopy a večerními akcemi bude dostatek času, abychom si došli společně na jídlo nebo si v klidu odpočali. Stravu a ubytování si zajišťuje každý individuálně.

PŘIHLAŠ SE IHNED ZA AKČNÍ CENU

VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

PŘIHLÁŠENÍ NA VEČERY

* Registruji se na:
    Jméno:
    Příjmení:
* Email:
    Mobil:
* Přejete si vystavit fakturu? :
    Fakturační údaje:
* Souhlasím se Smluvními podmínkami:
    Poznámka:
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

PŘIHLÁŠENÍ NA VÍKEND

*  Jméno::
    Příjmení:
*  Email:
    Mobil:
*  Přejete si vystavit fakturu? :

    Fakturační údaje:
*  Souhlasím se Smluvními podmínkami:
    Poznámka:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz