fbpx

ŽIJU.2017:

SKUPINA PRO PODPORU TVÉ VIZE

9 prožitkově-koučovacích setkání se Šárkou Kmochovou a hosty

 

v průběhu roku 2017 v Praze

JSME KOMPLETNÍ – PŘIHLAŠOVÁNÍ UZAVŘENO.   

ŽIJU.2017 je podpůrná skupina pro tebe, pokud ses rozhodl/a už letos realizovat to, po čem toužíš a o čem sníš. Ať už chceš rozjet vysněný projekt, začít podnikat, postavit si dům, naučit se cizí jazyk, odejít z partnerství či práce, uzdravit své tělo .. nabízíme ti možnost nebýt v tom sám.

Uzavřená skupina 9 lidí, jež se rozhodli letos aktivně žít, se sejde 9krát v průběhu roku. Na prvním setkání zveřejníš svou vizi.2017 a sestavíš si základní milníky a cíle tvého směřování. Pravidelně pak budeš sdílet s druhými jak se ti daří, oslavovat své pokroky .. a samozřejmě také hledat cesty, jak projít náročnějšími úseky tvé cesty. Program skupiny zahrnuje i 3 večerní semináře s hosty, které jsou otevřené veřejnosti.

Od lektora i účastníků skupiny získáš významnou podporu, inspiraci a zajímavé tipy jak realizovat své sny.  Setkání jsou neveřejná a vytvářejí tak intimní a důvěrnou atmosféru pro diskutování jakýchkoli témat.

Největší přidanou hodnotou skupiny je společenství lidí, jež pojí chuť žít naplno, převzít zodpovědnost a tvořit aktivně svůj život. Každé setkání tě přiměje zastavit se, rekapitulovat svá rozhodnutí, své akce, úspěchy i neúspěchy. Pravidelně tak získáváš zpětnou vazbu k tomu, kde v životě ti energie plyne bez zábran a jaké výzvy a překážky potřebuješ překonat. Díky vlastním uvědoměním a zpětné vazbě skupiny sám objevuješ, kam vedou tvé další kroky. 

Jednotlivá setkání jsou vedena koučovacím způsobem. Nedávají ti návody ani znalosti z tvého oboru, nejsou vzdělávací ve smyslu předávání know-how, ani ti nepřinesou jasné návody co máš jak dělat.  Jejich záměrem je vést tě k uvědoměním o sobě sama, pomoci ti spojit se s vlastními zdroji, abys svou cestu našel sám. Velkým cílem je také podpořit pravidelnost v práci s vizí a cílem, nalézat lehkost v plánování a radost v odkšrtávání toho, co máš již hotovo.

Skupina je pro tebe vhodná, pokud chápeš, že realizace tvých snů je na tobě, stejně tak i zodpovědnost za tvůj úspěch. Uvnitř sebe máš energii tvůrce, a tu můžeš pravidelně hýčkat, podpořit, probudit .. Být tvůrcem je radostné, a někdy i náročné, a proto je tady pro tebe podpora, když budeš ztrácet elán, motivaci nebo spojení se svou moudrostí uvnitř. 

Na setkání budeme:

 

 • zpracovávat svou vizi do reálných kroků
 • dělat si JASNO v tom co přesně udělat a kdy
 • pravidelně hodnotit své pokroky a přehodnocovat plány
 • tančit, hýbat se, smát se
 • radovat se z dílčích úspěchů
 • povídat si o svých selháních, strachu, frustraci
 • nalézat východisko z těžkých křižovatek

Přání vytvořit tuto skupinu vzešlo od účastníků workshopů pro sestavení vize. Mnoho z nás si uvědomuje, jak hodnotné je se vzájemně podpořit na našich cestách životem. Tvá účast na skupině vyžaduje závazek jak ke tvé vlastní cestě, tak k tomu podporovat ostatní na té jejich. Platí tedy PRINCIP PRIORITY. Aneb když se v den, kdy je sektání ŽIJU.2017 objeví jiný zajímavý program, rozhoduješ se dát prioritu skupině, podpoře své vize i vize ostatních. Respektováním tohoto principu se vzájemně podpoříme, abychom udrželi pozornost u svých skutečných cílů, a nenechali vnější vlivy odvést nás jinam.

Samozřejmě chápeme, že každý má někdy dovolenou nebo neodkladnou událost. Je-li to ale každý druhý měsíc, zvažte, zda má smysl do skupiny vstupovat.

Účastníci loňského cyklu ŽIJU.2016 říkají ..

PODMÍNKA VSTUPU DO SKUPINY ŽIJU.2017

 

Do skupiny ŽIJU.2017 může vstoupit každý, kdo absolvoval Silvestrovskou Oslavu Života 2016-2017 nebo některý z mých workshopů pro sestavení vize na rok 2017. Aktuální termíny jsou:

 

19. ledna – večerní workshop VIZE 2017

16. února –  večerní workshop VIZE 2017

 

Jedná se o samostatné workshopy, jejichž cílem je sestavení osobní vize pro rok 2017.  Zároveň jsou již zahájením dlouhodobého programu ŽIJU.2017. Zde zformulujete svůj „projekt“, svou VIZI, se kterou vstupujete do skupiny. Pak se můžete ještě závazně rozhodnout, zda říkáte celoročnímu programu ANO nebo NE.

 

Cena večerního workshopu je 350Kč.

PRAVIDELNÉ SETKÁVÁNÍ

 

Čeká nás 9 odpoledních a večerních setkání v Praze:

6 setkání pouze uzavřené skupiny, vždy od 16:00 do 20:00. Vede Šárka Kmochová.

3 setkání kombinované s hostem: od 16:00 do 17:30 sdílení skupiny se Šárkou, od 18:00 do 21:30 následuje program s hostem, který je otevřen i pro veřejnost. Témata večerů se budou týkat tématu vize, hojnost, tvořivost, práce s energií, časem, plánování apod.

 

Termíny:

 • 2. března  – uzavřená skupina
 • 6. dubna  –  uzavřená skupina
 • 4. května  – uzavřená skupina
 • 1. června  – uzavřená skupina + večer s hostem: Ruda Orság
 • 13. července  – uzavřená skupina
 • 7. září  – uzavřená skupina + Lukáš Gregor
 • 5. října  – uzavřená skupina
 • 2. listopadu – uzavřená skupina + večer s hostem
 • 14. prosince  – uzavřená skupina

 

 

Maximální počet lidí ve skupině je 9.

Cena programu je 5.500 Kč za všech 9 setkání včetně večerů s hosty. Platí se celá částka jednorázově předem. Zde si můžete přečíst Smluvní podmínky.

Cyklus vede Šárka Kmochová

zakladatelka Oslavy Života, koučka, lektorka, organizátorka

Téma hledání pracovní spokojenosti je pro mě živé od doby, kdy jsem opustila manažerské místo v korporaci a začala hledat a zkoušet dělat, co mě opravdu baví a naplňuje. Mám za sebou výcvik v koučování a stovky hodin individuálního koučinku, mnoho firemních školení jako lektor, desítky workshopů osobního rozvoje, které jsem zorganizovala pro zahraniční lektory. Pár vlastních workshopů, dva velké mezinárodní festivaly.

 

Zažila jsem podnikání na vlastní pěst i ve dvou, týmovou i individuální práci. Spolupráci s kolegy, kamarády, s partnerem.

 

Něco z toho bylo a stále je nekonečným zdrojem energie, baví to mě i druhé. Jiné projekty dopadly tak nějak neutrálně, samy “vyšuměly”nebo skončily za dramatických okolností. Díky koučinku využívám nástroje, které mi pomáhají tříbit a uvědomovat si, co je to, do čeho má smysl věnovat energii a srdce, a také jak to udělat, abych z toho vyšla nabitá, nikoliv vyčerpaná. Učím se z chyb i úspěchů a baví mě sdílet techniky, které fungují, a šířit je dále mezi vás.

večerní workshop VIZE 2017

čtvrtek 19.1. od 17:30 do 21:30,  Karlova 25, Praha 1.

JIŽ PROBĚHL

 

večerní workshop VIZE 2017

čtvrtek 9.2. od 18:00 do 22:00, Divadlo Kampa, Praha

JIŽ PROBĚHL

večerní workshop VIZE 2017

čtvrtek 16.2. od 17:30 do 21:30,  Karlova 25, Praha 1.

JIŽ PROBĚHL

SEŠLO SE 9 BÁJEČNÝCH A INSPIRATIVNÍCH LIDÍ.

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ UZAVŘENO, SKUPINA PROBÍHÁ 🙂

Cyklus 9 setkání za cenu 5.500Kč.