fbpx
 

Cesta Tance s Guyem

 17. – 19. dubna 2015 v Praze

CESTA TANCE S GUYEM

za láskou, sebevyjádřením a (spolu)tvořením

Guy Barrington – Maok – Gábi Dušková – Šárka Kmochová

Cesta Tance je připomenutím naslouchat našemu vnitřnímu vedení, žít inspirováni moudrostí našeho srdce. Srdce je pramenem, ze kterého čerpáme hojnost pro naše vztahy i sílu k pravému sebevyjádření. Čerpáme-li ze srdce, můžeme svobodně tvořit.

Život už JE tím úžasným zázrakem, ale dokud si neuvědomíme naše nejhlubší spojení právě s tou Silou, ze které pocházíme a která nás vyživuje, nebudeme tu nádheru, tu vnitřní záři zažívat. Naše spojení s Životem je vším …

Cesta Tance je oslavou života skrze tanec a spojení s ostatními i se sebou. Posílí náš pocit pohody a dotkne se a osvěží ty hluboké části našeho těla, mysli a srdce, tak abychom se cítili víc zaktivováni a inspirováni milovat, tvořit a užívat si náš dar Života.

„Společně vytvoříme vědomou tančící komunitu, obohacující a vyživující prostředí, ve kterém se odehraje transformace a kde naše skrytá láska a tvořivost bez úsilí rozkvete. Spolu se budeme učit, jak si toto úžasné plynutí přenést do každodenního života a do našich vztahů.  Cesta Tance nás podpoří, abychom byli schopni ukotvit a opravdu žít hluboké tužby a vize našeho srdce.  To se pak projeví v velmi jemném vyladění našich projevů a prohloubení a pročištění našich vztahů.“ Guy Barrington

Oslavujte Život o víkendu v srdci Prahy!

víkendové taneční workshopy s Guyem

víkendové taneční workshopy s Guyem

Taneční workshopy v sobotu a neděli povede jedinečný Guy Barrington.
páteční tranzovní tanec předků

páteční tranzovní tanec předků

Rituální tranzovní tanec s Guyem, který naši předkové praktikovali po tisíce let.
sobotní LoveParty s DJ's a živou hudbou

sobotní LoveParty s DJ's a živou hudbou

Dance party v klubu, s DJs, občerstvením a živou hudbou, na vibracích lásky, bez kouře a alkoholu.
nedělní snění - živý koncert s Maokem

nedělní snění - živý koncert s Maokem

Nedělní snění a integrace prožitku při živém koncertu Maoka.

Všechny akce Cesty Tance se budou konat v Praze od pátečního do nedělního večera, konkrétní místa konání ještě upřesníme. Víkendu se můžete účastnit jako celku, je možné i přijít jen na jednotlivé večery. Mezi workshopy a večerními akcemi bude dostatek času, abychom si došli společně na jídlo nebo si v klidu odpočali. Stravu a ubytování si zajišťuje každý individuálně.

 Program Cesty Tance

páteční tranzovní tanec – sobotní workshop – love party – nedělní workshop – závěrečný koncert

V pátek zahájíme Cestu Tance Tranzovním Tancem Předků. Tato šamanská rituální cesta nás propojí s životní sílou v našem nitru, s hlubokým porozuměním a naší osobní vizí. Tančíme se zaměřením, záměrem a odevzdáním, abychom hojně manifestovali tyto rozvíjející se kvality ve prospěch všech oblastí našich životů.

V sobotu přes den budeme mít příležitost zažít Guyův připravovaný dvouletý výcvik Cesta Tance. Tento víkend bude oslavou života skrze tanec a propojení. Posílí náš pocit pohody a dotkne se a osvěží ty hluboké části našeho těla, mysli a srdce, tak abychom se cítili víc zaktivováni a inspirováni milovat, tvořit a užívat si náš dar Života.

V sobotu večer vypukne vibrující Love Party s party DJ’s mnoha překvapeními, bez alkoholu a kouře.

V nědeli přes den budeme pokračovat v tanečním workshopu s Guyem, tématem víkendu je sebevyjádření a tvořivost vycházející ze srdce. Budeme prohlubovat své spojení s našimi nejhlubšími touhami a učit se, jak své sny reálně žít.

&nbsp

V neděli večer spočineme při kouzelných tónech Maoka na živém koncertě Nedělní Snění.

Tranzovní Tanec Předků

„COLIBRI HEART TRIBAL TRANCE DANCE“

pátek  od 19 do 22hod, Studio ALTA, U Výstaviště 1286/21, Praha 7-Holešovice, www.altart.cz

VEDE GUY BARRINGTON

Naši předkové používali tranzovní tanec v rituálním kontextu po tisíce let. My dnes tančíme naše i jejich sny a vize, na počest našeho spojení s Matkou Zemí a veškerým Životem, vstupujíce tak společně do říše extatického.  Tranzovní Tanec Předků  je  příležitostí se propojit s životní sílou v našem nitru, s hlubokým porozuměním a vizí, které pramení z našeho vnitřního Bytí.  Tančíme se zaměřením, vizí a odevzdáním, abychom hojně manifestovali své rozvíjející se kvality ve prospěch všech oblastí našich životů. Tímto způsobem je naše cesta s tranzovním tancem živoucí alchymií, pohybující se a dýchající modlitbou, která má moc a záměr.

Cesta Tance s Guyem

GUYDANCE TRAINING – předvoj 2-letého výcviku s Guyem

sobota a neděle, vždy od 11 do 17 hod, Studio ALTA, U Výstaviště 1286/21, Praha 7-Holešovice, www.altart.cz

VEDE GUY BARRINGTON

Tyto dva dny s Cestou Tance jsou pozvánkou se protančit zpět do větší harmonie sami se sebou, s ostatními a s životem uvnitř nás i kolem nás. Jde o znovu-zažehnutí naší vášně pro život, znovu-spojení s životními silami, které jsou na pozadí naší každodenní existence a jejich navrácení do světla našeho vědomí a zkušenosti.

Při Cestě Tance je naším cílem odhalit to, co už tu je, nechat projevit naši bytostnou krásu, poznat a tančit tu sílu světla-lásky, která prochází námi a vším. Tímto způsobem žijeme ve propojení s duchem (In-Spirit). Existujeme společně s Životem. Ne s myšlenkou o Životě, nadějí na Život či přáním Života, ale se skutečnou, v přítomnosti procítěnou zkušeností být plně naživu.

Když přidáte záměr, energii, společenství, archetyp, vizi a pot, náš tanec je proměněn do živoucí alchymie, pohybující se, dýchající Modlitby, která má moc a smysl…

Během příštích 2 let se v České republice, Skandinávii, Holandsku a ve Spojeném království uskuteční výcvik “The Dancing Heart Path ~ GuyDance Journey Training” (Cesta tančícího srdce ~ výcvik GuyDance Journey).

Pro informace Guye kontaktuje na Facebooku (Guy Barrington) nebo e-mailem: colibriheartshaman@yahoo.com.

Love Party

BLISS CONSCIOUS CLUBBING

sobota od 19:30 do 00:30, Studio ALTA, U Výstaviště 1286/21, Praha 7-Holešovice, www.altart.cz

Guy Barrington, Šárka Kmochová, Gábi Dušková

Love Party je taneční večírek, oáza ve městě; místo, kde se můžete potkat s podobně naladěnými lidmi v prostředí bez alkoholu, drog a kouře. V dobré společnosti, se skvělou hudbou a v pulzujícím tanci se můžete uvolnit a dostat do nálady.

Love Party je více než jen večírek. Je to dynamická komunita srdečných bytostí, vibrace lásky, oslava srdečné přítomnosti a otevřeného bytí. Jste vítáni pobýt, sdílet taneční parket, odpočívat v chilloutu a na baru, uvolnit se. Love Party nás zve být vším, čím jsme, slavit společně s ostatními náš život plný radosti.

Originální koncept „Bliss Conscious Clubbing“ vytvořil Guy Barrington, šaman, tanečník a bojovník Srdce. Existuje ve Švédsku, Norsku, Dánsku a ve Spojeném Království. A s velkou radostí nyní přichází osobně představit tento party-koncept budoucnosti do České republiky!

Nedělní Snění s Maokem

SUNDAY DREAMTIME

neděle od 18:30 do 21:00, Studio ALTA, U Výstaviště 1286/21, Praha 7-Holešovice, www.altart.cz

Guy Barrington, Maok

Nedělní Snění je živý koncert, během kterého můžeme uvolněně a svobodně snít a ve svých snech se nechat vést tajemným zázrakem Maokovy hudby. Společně vytváříme důvěrný prostor a jsme požehnáni darem Maokovy přítomnosti.  V útulném teplém prostředí budeme naslouchat celým svým tělem a ve snech cestovat do světů blízkých i vzdálených.

Průvodci Cestou Tance

Vašimi průvodci budou osobnosti, kteří se dali dohromady díky Silvestrovské Oslavě Života. Šárka Kmochová, tvůrkyně vize festivalu, sezvala ke spolupráci Maoka, Guye a Gabrielu. Ti se 27. prosince2014 setkali, aby provázeli více než 200 účastníků Oslavy přechodem do nového roku. Propojili se tak hluboce, že se rozhodli spolu i nadále tvořit. Výsledkem je Cesta Tance, jarní Oslava Života v centru Prahy.

Guy je iniciátorem a hlavním tvůrcem Cesty Tance i tohoto jedinečného víkendu. Tanečník, šaman a otec, průvodce životem, sny a tvořivostí.

Guy Barrington (Anglie)

Tanečník a Tvůrce Cesty Tance

Šárka je vizionářka a žena činu, která se inspirovala Guyovým nápadem a rozhodla se ho uvést život.

Šárka Kmochová (Česká republika)

Zakladatelka Oslavy Života
Oslava Života_Maok

Maok je hudebník a instrumentalista provázející nás sférami, jež nám dosud zůstávaly uzavřeny.

Maok (Slovensko)

Hudebník a multiinstrumentalista
Gabriela Dušková

Gábi je Maokova kamarádka a nadšená průvodkyně posvátnou geometrií. Cestě Tance nabízí své otevřené srdce a láskyplnou náruč.

Gabriela Dušková (Česká republika)

Učitelka posvátné geometrie a školy rozpomínání

Cestu Tance hostí

STUDIO ALTA

 

U Výstaviště 1286/21, Praha 7-Holešovice

Studio Alta je umělecký prostor ALT@ART, kde se dělá alternativní divadlo a výrazový tanec. Cesta Tance se bude konat v nově zrekonstruované původní industriální hale s neopakovatelnou atmosférou.

AKČNÍ CENA JE 3.200KČ PŘI PLATBĚ DO  21.3. 

CENA VÍKENDU JE 3.500KČ

Cena zahrnuje vstupy na veškerý program Cesty Tance. V ceně není zahrnuta ubytování a strava.

VYPLŇTE REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

*  Jméno::
    Příjmení:
*  Email:
    Mobil:
*  Přejete si vystavit fakturu? :

    Fakturační údaje:
*  Souhlasím se Smluvními podmínkami:
    Poznámka:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz